Interrupcia

Príspevok v téme: Interrupcia
majka_

Chcela by som vas poprosit o pomoc. Tema mojej bakalarskej prace je Interrupcia. Mala by som tam napisat aj faktory, ktore zenu nutia podstupit interrupciu a aj to, co tie zeny skutocne uprimne citia, ked tu interrupciu podstupuju alebo ako sa citia uprimne po nej. Prosim vas, aby ste napisali svoje nazory, osobne skusenosti a ak chcete, tak aj to, ci ste tu interrupciu podstupili a preco.

hmm...

no musim prispiet..hoci zase nie k teme..co uz, jeden prispevok hore-dole :)..len sa mi paci ta debata medzi eduardom a nejakym xyz... eduard, na to, ze si chlap a len 21rocny-tak fakt, klobuk dole, mas inteligentne prispevky .. a ty xyz, mas kolko, tak 16? ..myslim, ze to je max.. alebo teda ak viacej, tak bohuzial, je mi ta luto...to tvoje vyjadrovanie a hlasky typu "len som sa uistila ze si tu svoju napustil,lebo nevies udrzat semeno.." ma fakt pobavili a dik za lepsiu naladu.. :)

kla.ra

nelka, nechcem sa tu s tebou hadat..lebo tema je o inom..inac vela nepolodnych zien/ako napr.dfgh-prirodzene nepoldna/ moze zranit to tvoje "vyschnuta zena"
takze posledne slovo off topic ako odpoved na tvoju otazku- adopcia...
a ja som interupciu nepodstupila, takze tiez nemozem povedat skusenosti s nou, takze uz koncim v tejto teme...len sa tu uz neodcudzujte, nikam to nevedie..

re

kla.ra..."prosím vás aby ste napísali svoje názory" - to si buď preskočila pri čítaní alebo nepochopila...? a potom nikomu nevyčítaj jeho IQ...

nelka

Klara, to ze niekto studuje este neznamena ze si nevie vychutnat aj matersto, jednoducho ked zena otehotnie aj ked nahodou, vazi sa na nej to, ze si ho nedala vyskriabat z tela von ako ty by si to mozno urobila, lebo tvoj egocentrizmus ti aj moralne zabrany v mozgu potlaca. A co urobis ked nebudes vediet otehotniet? Ostanes sama ako prst, kto by chcel vyschnutu, neplodnu zenu??

eduard

Mila Klara ty sa staraj radsej o vlastnu rit a nech ta nezaujima moje studium, ci kolko casu venujem malej. Mas pravdu ze tema je o inom, tak tu neries moje sukromie a pis tiez k veci.

kla.ra

ale OTAZKA je : podstupili ste ju? Preco? Co vas k tomu viedlo? Ake mate s tym skusenosti?

a NIE: ste za ci proti interupciam

chapete ze je to do bakalarky a majku_ vase nazory zaujimat nemusia ?!? sa spamatajte a piste k veci...zalozte si temu : "INTERUPCIE ANO CI NIE?" a tam sa hadajte

a eduard, chod sa radsej venovat svojej ratolesti, lebo pri studiu, praci a internetu asi na male nemas moc casu, tak ho radsej trav s malym/malou ako tu na fore...

dfgh

111- to s tým málo rozumom nepatrilo teba, to len tak blbo vyšlo, tebe patrí až to za tými tromi bodkami nie to čo je pred nimi.
Sorry,tak som to nemyslela

dfgh

všetci si ešte raz prečítajte čo chce majka. o.i. prosí aj o vyjadrenie názoru... a nikde nepíše, že ho nemôže vyjadriť aj muž, takže eduard do toho nedaj sa. máš ozaj málo rokov ale podľa mňa oveľa viac rozumu ako niektoré ženy....
111...ja naozaj nikoho neosudzujem, ja neviem, prečo mi to stále vyčítaš, opakujem, že som len povedala môj názor na vec a nepísala som to naozaj preto aby ma niekto ľutoval alebo obdivoval, tie dve veci naozaj nepotrebujem, len som vám chcela ukázať aj iný pohľad na vec...
a kde by sme boli my keby sa naši rodičia rozhodli ísť na potrat, väčšina z nich určitenemala tiež ideálne podmienky na výchovu detí, a predsa sme tu...

eduard

O.k. ja ti uz nebudem pridavat, vidim ze zivot ta potrestal, panbozko sa musel na tebe velmi vyblaznit, ked si taka dusevna troska. Ale takito ludia vacsinou zhniju v zemi a bez toho aby si na nich niekto spomenul, takze niet ti co zavidiet... Koniec :-)

abcde

no jebla abcde,skoda ze teba nepotratili tvoji fotrovci,ale je to normalne ze ta splodili tvoj ujko s tvojou mamkou a preto tu pises tie chujoviny a iq si daj zmerat ty,zrejme nebude viac ako 100, ale uz sa s tym nic neda robit a ty eduardo z hornej dolnej napustaj si tu podusku kolko chces, vobec ma to neptrapi a aj deciek maj 100