Interrupcia

Príspevok v téme: Interrupcia
majka_

Chcela by som vas poprosit o pomoc. Tema mojej bakalarskej prace je Interrupcia. Mala by som tam napisat aj faktory, ktore zenu nutia podstupit interrupciu a aj to, co tie zeny skutocne uprimne citia, ked tu interrupciu podstupuju alebo ako sa citia uprimne po nej. Prosim vas, aby ste napisali svoje nazory, osobne skusenosti a ak chcete, tak aj to, ci ste tu interrupciu podstupili a preco.

abcde

xyz a ty si myslis ze si bola planovana? Sudiac ta podla IQ, tak tvoj ujo to tiez len tak nasypal do tvojej matere.

eduard

No ked takato informacia ti unikla, zrejme preto ze si vyschnuta slivka a uz neovulujes. Zijem so zenou a jej telo ma zaujima tak sa necuduj. A ano, napustil som to do nej, ved inak by asi neotehotnela, ale to ty nevies, zrejme preto ze sexujes s vankusom :-D. Spravil som to preto, lebo som sa chcel stat otcom, ale taka duchom prazdna zena akou si ty, sa nikdy s podobnym pocitom ako tuzba stat sa matkou nestotozni.

xyz

no pises tu dobre kraviny eduard a len som sa uistila ze si tu svoju napustil,lebo nevies udrzat semeno a na rozdiel od teba pouzivam pri sexe prezervativ,bez toho ja nesexujem a kde si zobral tu kravinu, ze je len 1% otehotnenia pocas menstruacie? vidiet ze si chlap a ja sexujem so zivym clovekom a nie poduskou ako ty, tak chod sa dalej ucit do skoly a nepis tu decke chujoviny na ktore su neni dospelaci zvedavi

eduard

Igua, vzdy je prednejsi zivot matky, to ti nikto neberie. Ved to dieta by mimo tela matky aj tak neprezilo, takze no comment.

eduard

xyz no na svoj vek a na to ze som muz mam znacne vyssiu emocionalnu inteligenciu ako zeny podobne tebe, to je moj postreh :-) Ked zena otehotnie pocas menzesu je 1% pravdepodobnost, tak nevymyslaj somariny, aj pocas neplodnych dni by si nemala setrit na kondomoch, interrupcia nie je lacna zalezitost. A co sa mna tyka, tak prd ta do toho, ale ked velmi chces vediet, tak nehoda to nebola, ale krasna nahoda. Vies ked sexujes a zena pritom nic nepouziva, rata sa aj s moznym otehotnenim a ja ako chlap milujuci svoju zenu, predsa to prijmem zo zodpovednostou a radsej by som sam seba zabil ako ju na potrat posielal. A mimo toho deti som vzdy chcel, nevnimam ich ako zataz. A mas pravdu iba v tom ze zena nie som, inac si vedla jak ta jedla .-))) Napriek tomu budem prispievat, lebo na pocatie potrebujes aj chlapa, nie iba vankus :-))

igua_

aha a zabudla som napisat, kedy by som isla na inerrupciu. takze pokial by som bola v ohrozeni zivota. ved co je lepsie riesenie, ked zommru dvaja ludia alebo jeden?

xyz

no eduard, ked sam pises, ze mas este len 21 rokov, tak silne pochybujem, ze si uz chcel mat dieta a ze to nebola len nehoda a nikoho neodsudzuj, lebo nie si zena a nemozes ist na potrat a nikdy nebudes v situacii, ze si nemozes nechat dieta, ked budes v urcitych zivotnych podmienkach a nebudes mat na vyber a si velmi mimo, ze je take lahke vypocitat plodne a neplodne dni, lebo niektore zeny su uz plodne pocas menstruacie, o com si ty urcite netusil a ani escapelle nemusi vzdy zabrat a ani ja neberem antikoncepciu, lebo ma na mna len vedlajsie ucinky a nemienim sa pchat kazdy mesiac hormonmi, tak nabuduce aspon porozmyslaj, co tu budes vypisovat, ale tvoj vek ta aspon ciastocne ospravedlnuje

igua_

ja si myslim, ze potrat je vrazda. je jedno z akeho dovodu. ale neodsudzujem zeny, ktore to spravili. ani nie som za zrusenie potratov. ak by som bola nutena uribit to, musela by som sa vyrovnat s tym, ze som svoje dieta zavrazdila.