Interrupcia

Príspevok v téme: Interrupcia
majka_

Chcela by som vas poprosit o pomoc. Tema mojej bakalarskej prace je Interrupcia. Mala by som tam napisat aj faktory, ktore zenu nutia podstupit interrupciu a aj to, co tie zeny skutocne uprimne citia, ked tu interrupciu podstupuju alebo ako sa citia uprimne po nej. Prosim vas, aby ste napisali svoje nazory, osobne skusenosti a ak chcete, tak aj to, ci ste tu interrupciu podstupili a preco.

barbinka

111: tak keď nedokážeš niesť zodpovednosť za svoje činy, tak nesexuj, alebo sa chráň. nežijeme v dobe kamennej.

111

Milá dfgh, nechceš náhodou štrajkovať za zákaz interupcií. Zamysli sa nad tým aj pohľadom iných. Je to každého osobná vec, keď chceš, maj aj 10 detí, nikto ťa nebude odsudzovať (ako to robíš ty) a čo sa týka báb, ktoré deti nemôžu mať a chcú - tak za to ja naozaj nemôžem. Keď ja porodím, im to pomôže? Myslím, že domovy sú dosť plné detí už teraz a ak by sa zakázala interupcia, potom by som priala každému, kto za to bojoval, aby si adoptoval minimálne 20 detí,...škoda reči. Každý je iný, my neodsudzujeme teba, nerob to ani ty

dfgh

teda baby ja Vás vôbec nechápem. ste hrozne sebecké, myslíte len na seba a na svoje pohodlie. čo keby ste sa zamysleli nad tým, že sú aj taký čo by tie deti chceli mať a nemôžu. a dokázali by vychovať aj cudzie a celkom odmalička. ale vy o tom samozrejme nič neviete, pretože ste strašne egocentricky zahľadené iba do seba, do svojho života a do svojho pohodlia a nedajbože aby vám to niekto narušil a už vôbec nie taký malý "problém" ktorý sa tá tak ľahko vyriešiť....
amys...len si daj pozor na to, že keď už raz ty budeš chcieť mať dieťa aby nebolo neskoro, možno že vtedy nebude chcieť už niekto Iný....
poznám babu, ktorá bola na potrate, doteraz to ľutuje a je tomu už pár rokov a pri pohľade na každé dieťa veľmi trpí.
NIKDY BY SOM TO NEUROBILA... ani keby bolo postihnuté ... NIKDY. už od počatia je to žívý tvor a ja nezabíjam....

111

Zdravím, ja som bola dokonca 2x. Prvý krát z nutnosti, nemala som kde bývať, nevedela som to inak riešiť. 2. krát preto, že si neviem predstaviť mať dieťa, proste zrejme nie každý je stvorený na to, aby mal deti a dokázal im dať všetko, čo potrebujú (sú baby, ktoré rodia ako na bežiacom páse a nedokážu sa o deti postarať, alebo nechcú,....) A čo som cítila? Strach, výčitky som uričte nemala (len voči priateľovi), ale strach z pôrodu a tej zodpovednosti bol väčší

amys

ja mam 17 a keby som nahodou ostala tehotna tak by som neuvazovala nad inym ako nad interupciou .dovod je asi taky ze si svoj zivot predstavujem inak ako mat hned na krku dieta chcem najprv zit. v takom ani nie je vyspelost na deti takze radsej nie. nemuselo by to dobre dopadnut. z lekarskeho hladiska sa na to nepozeram ako na problem. dneska sa uz da skoro vsetko