je to vo fotogenickosti?

suri

ja som si myslela, ze je to len vo mne?!:-) tak asi s tym nebojujem sama.ako niekedy sa mi podari dat ten "pekny" vyraz aj na fotky,ale velmi malo a hlavne,ked sa fotim sama, alebo len doma.akonahle mam ist k fotografovi, su tie fotky hrozne.lezie mi to na nervy hlavne z toho dovodu,ze som zacala robit modeling, no tato skutocnost ma dost odradzuje..

suri

ja som si myslela, ze je to len vo mne?!:-) tak asi s tym nebojujem sama.ako niekedy sa mi podari dat ten "pekny" vyraz aj na fotky,ale velmi malo a hlavne,ked sa fotim sama, alebo len doma.akonahle mam ist k fotografovi, su tie fotky hrozne.lezie mi to na nervy hlavne z toho dovodu,ze som zacala robit modeling, no tato skutocnost ma dost odradzuje..

zuzak

jajka....pekne povedane-zrkadlom su ostatni...:) ja si tiez pripadam dost otrasne na fotkach ale sak aj v zrkadle obcas:D ale tak co...nejak sa tym netrapim...ktovie jak vyzeraju tie modelky pred upravou co?:) aspon vieme...

jajka001_

na fotkach vsetci vyzeraju divne, malokto vyzera dobre, a castokrat ti co vyzeraju dobre na fotkach nevyzeraju az tak dobre nazivo. je to aj tym ze si sebakriticka, ostatnych si az tak nevsimas, ale pozri si fotky ostatnych, tiez nevyzeraju uplne ako v reale. aj zrkadla su kazde ine. zalezi aj od priestoru, osvetlenia. takze vlastne nikdy nezistis, ako vyzeras :)) zrkadlom nech su ti ostatni ludia. ked ti vravia, ze si pekna, tak im ver.

kajka...

to isté. povedali mi, že je to tým, že v zrkadle vidíš samu seba. na fotke sa vidíš ako niekoho cudzieho. a v zrkadle sa hýbeš a vidíš zo všetkých strán a na fotke si nehybna. a ešte som si všimla, že v každom zrkadle som iná. doma v kúpeľni, v práci, v obchode. ale v zásade " NA FOTKE JE VERNÝ OBRAZ TEBA, AKÁ V SKUTOČNOSTI SI". mne hovoria, že som pekná ale na fotkách som príšerná, hrozná, škaredá.
a tak si myslím, že ak takto vyzerám v skutočnosti, tak už ani nebudem chodť po ulici, len po kanáloch. ak niekto vytiahne foťák, tak sa schovávam, skrývam tvár a zdrhám.