Bolestive vyražky na zadku

Príspevok v téme: Bolestive vyražky na zadku
kroky

Ahojte.
Prosim Vas mam na vas jednu prozbicku.Uz davnejsie ma trapi jeden chulostivy problem.Na zadku sa mi vzdyvyhodia neprijemne pupaky.NIektore su len cervene a nebolestive ale niektore mi nedovolia ani sediet na niecom tvrdom.NIekedy je to lepsie niekedy horsie.Nakolko je to neestetické a neprijemne touto cestou by som vas chcel poziadat o nejaku pomoc.Nejake tabletky alebo nieco podobne.Na koznu lekarku sa moc nechcem obracat.
Vopred dakujem za odpoveda...

sarah

ahojte....no ja som si myslela ze to mam len ja ale ako vidim ma to vacsina no je to smutne a fest ma to trapi lebo ked som s priatelom tak ma to stve ze nemam hladky zadok..ale chcem konecne s tym nieco spravit pojdem ku koznej a dufam ze mi pomoze lebo jednej babe pomohla dala jej nejake antibiotika a tie jej pomohli tak uvidim potom napisem ako sa to vola a ci mi pomohlo

Ivka 1

Pomaha Aloe First - nechas posobit 10- 15 min, potom natries mastickou aloe gelly,ktora vytvori na vyrazkach ochranny film a zaroven ich lieci.

jkjfakdsjf121

ja som skusila nosit len bavlnene spodne pradlo a natierala som si to s clean and clear na cistenie porov a pomohlo

jkjfakdsjf

ja som skusila nosit len bavlnene spodne pradlo a natierala som si to s clean and clear na cistenie porov a pomohlo

biba

Mila kroky,ja mam podobny problem hadam uz od detstva. Docitala som sa ze je to alergia na rifle a podobne textilie. Ale moja,zmier sa s tym,ze s tym nic nespravis...:( :).Ja som sa s tym naucila zit a ver mi,skusila som vselico ale proste nic...vela stastia