Rakovina pečene

Príspevok v téme: Rakovina pečene
pomoc

Dobry vecer, velmi by mi pomohlo keby mi niekto vedel poradit. Mama bola na laparoskopickom zakroku, pri ktorom jej vyberali zlcove kamene. Pri tomto zakroku jej tiez odobrali vzorku z pecene na histologiu, kde mala pozitivny vysledok na rakovinu pecene. Viete mi poradit nieco, cim sa tomu da pomoct? Mama bola predtym uplne zdrava, nikto by jej netypoval jej vek, len so zlcnikom mala problemy. Pripadne uz vyskusal niekto metodu herca Adamovica, ktory nechal rakovinu vyhladovat? Som v koncoch, prosim pomozte cim sa da rakovina porazit? :(

dusanuds

Štúdie vplyvu “Hepatamin” na pečeň a žlčové cesty boli vykonané u 115 pacientov, ktorí mali ochorenie pečene, a u 45 pacientov s nádorovým ochorením po kurze chemoterapie.Po absolvovaní kurzu “Hepatamin” viac ako 70% pacientov uviedlo zmiznutie slabosti, zvýšená chuť do jedla a zvýšenie výkonu, zmiznutie dyspeptických symptómov. U polovici pacientov zistené výrazné zníženie bolesti Získané údaje ukázali významné zníženie zápalovej aktivity v pečeňovom tkanive.

Výsledky klinických štúdií podporujú hepatoprotektívne a funkčné vlastnosti “Hepatamina”, ktorý umožňuje, že je ho vhodné použiť pri liečbe chronické ochorenie pečene, rovnako ako pre prevenciu rôznych ochorení pečene a ich komplikácie.

“Hepatamin” sa odporúča pre urýchlenie hojenia funkcie pečene po akútnych, alebo chronických ochoreniach pečene, liečba antibiotikami a inými liekmi, ktoré majú nepriaznivé účinky na pečeň, podvýživy, expozícia tela rôznych extrémnych faktorov. Je tiež vhodný pre starších ľudí pre zachovanie funkcie pečene.

INDIKÁCIE:

Ochorenie pečene: cholestáza a portálnej hypertenzie, enteropatie – vyhodiť !! funkčné zlyhanie pečene, zápalové ochorenia pečene, účinky všetkých typov vírusovej hepatitídy, alkoholické a toxické poškodenie pečene, akútne zlyhanie pečene, chronické zlyhanie pečenie, dlhodobé užívanie antibiotík.
viac na zdraviedlhovekost.sk.

dotaznik

Poprosím všetkých ľudí dobrej vôle, ktorí majú chvíľu čas.... :)

Vážený respondent, pred Vami sa nachádza séria otázok, ktoré sledujú Vaše reakcie na vážne životné udalosti. Skúste sa prosím zamyslieť nad jednou traumatickou udalosťou, ktorá bola podľa vášho subjektívneho hodnotenia vážna, náročná a určitým spôsobom zmenila Váš predchádzajúci život. Zamyslite sa nad tým, ako ste vtedy bežne reagovali....

Dotazníka slúži pre účely diplomovej práce a jeho výsledky sú anonymné

ďakujem za váš čas :)

www.iankety.sk

Vargová

Zitili mi nador na peceň po 5 rokoch bolestiach,ked už lekarke nedalo preco sa tie bolesti su.Zivote som nepila alkohol,ale prekonala ako 8rocná žlutacku.Poslali ma na sono.Povedali som zdrava.Bolesti boli časte a viac bolelo a najme na zimu čo mam dodnes.Po vysetrenie M.R. našli 4mm nador s citamy.Dostala liek na čreva a na kyselinu žaludočnu.Pravidelne mi sleduju v krv a 1rocne M.R.Bolesti mam pravidene ked ležim.Unava a jest len malo a často.Stale teplo zakrit.Občas horučka a nevolno.Tasku pracu vobec a zohiňat .Ve čer spať od bolesti nedá až ked sa stoho vyčerpá.

RNG

Ciste huby reischi a hubove prasky, 100%, bez plnidiel predava hromada firiem. Jedna sa o bezne pestovanu hubu, ganoderma lucidum, vyborny adaptogen, ciastocne protirakovinna, ale rozhodne nie zazrak na vsetko
en.wikipedia.org
Ma viacero odrod, vsetky su liecive.
Najcennejsia cast huby su jej spory, ktore musia byt ale nejak rozbite, inac nie su stravitelne
www.naturalypure.com
Osobne doverujem US produktom viac , nez dovezenym z Ciny a Ruska.
A samozrejme standardizovane vytazky su ovela ucinnejsie, nez cisty hubovy prasok.
Inac ked toto vsetko malo sluzit ako reklama na urcity vyrobok,tak to bolo marnenie mojho casu a ohlupovanie ludi za ucelom predaja
Reishi je velmi uzitocna huba, ale daleko od zazracnej.A je pomerne cenove pristupna pre kazdeho, tiez jej extrakty, ktore su obvykle koncentrovane na 10% polysacharidov a triterpenov, ucinnych latok co sa rovna zhruba skoncentrovaniu 4:1
Velmi lacno ju ma napr wholehealth.com kto chce len 100% cistu hubu tak ja osobne davam prednost pestovanym alebo zbieranym v USA, a kupujem ich z mushroomharvest.com
kde predavaju aj podla mna cennejsiu hubu, chagu(innonotuus obliquus, hrdzavec sikmy)

AAANDY

Ďakujem Vám za všetky Vaše rady.tú rakovinu dostala moja dcérky a má 15 rokov chodila na chemošky ale popri tom som jej začala dávať tú hubu čo som už spomínala teda reishi ale 100% nie je to žiadny ten kúpený tovar cez internet.A teraz nemá žiadne príznaky rak.Tie obličky zlyhali môjmu švagrovi samozrejme si to spôsobil sám ale tiež začal užívať hubu a po 3 mesiacoch mu dialýzu zrušili.teraz na dialýzu nechodí 7 mesiacov a to je čo povedať lebo dialýza je buď na celý život alebo to končí smrťou.a tá mozgová porážka tú mal otec v roku 2009 a lekári nám povedali že nemá žiadnu šancu na prežitie a je rok 2011 a je tu.Nechcem nikomu vnucovať tú hubu len som chcela aby sa ľudia viac o tej hube dozvedeli že naozaj má také účinky ako sa o nej píše.ešte raz ďakujem a pekný deň všetkým

RNG

aaandy, takym stavom treba v prvom rade predist, doplnky nie su ziadne zazracne latky, len prirodne, s ktorymi sa da najma predist roznym problemom.
Ziadat 95% ucinnost, ked je tolko uz tolko problemov je nerealisticke a zialbohu lekari tak isto nevedia ani jeden z uvedenych problemov, nieto vsetky s takou pravdepodobnostou adresovat.
Ja tu uvadzam hlavne doplnky s ucinnostou obcas podobnou, nez niektore lieky, ale bez ich skodlivych postrannych ucinkov.Lebo to ti bezni lekari neporadia, na to sa treba obratit na tu malu skupinu lekarov, ktora lieci inac, nez organizovana medicina.

Na vysoky tlak je cistenie ciev lecitinom, riedenie krvi rybacimi olejami a enzymami s fibrinolytickymi ucinkami, pripadne rozsirovanie ciev(vasodilatacia, ACE) hlohom.

Na rozne rakoviny tu boli hromady tem, pozri sa na uvod na www.cancertutor.org
kde rozni lekari predstavuju rozne ucinne metody, rozdielne od beznej chemoterapie, radiacie a operacii.

Nechci opravu obliciek, ktore su uplne znicene.To sa malo adresovat, pokial tam este bolo dostatok zdravych buniek na regeneraciu. A nie vyckavat az sa uplne a nenavratne znicia.
To ako keby si chcela rozbity pohar na crepiny, z ktorych vacsina uz chyba zlepit spat do neporuseneho stavu.
Na to nestacia ziadne lieky ani doplnky a podobne,na to treba doslova len zazrak od Boha.A to sa samozrejme deje velmi zriedkavo, vsakze.
A ja som len obycajny clovek a moje lekarske zdroje informacii su napriek tomu, ze pouzivaju netradicne metody tiez len ludia a nerobia zazraky.

5qo

a este jeden drahy prostriedok AHCC ktory obsahuje aj alfa glukany nie len beta tam uvadzaju ze by mal potlacit za 3mesiace 85percent virusov co je dolezite pri tomto druhu rakoviny

5qo

a este jeden drahy prostriedok AHCC ktory obsahuje aj alfa glukany nie len beta tam uvadzaju ze by mal potlacit za 3mesiace 85percent virusov co je dolezite pri tomto druhu rakoviny