Poradte, ak viete

Príspevok v téme: Poradte, ak viete
drobec82

Mam taky problem. V 16-tich mi nasli cistu na vajecniku a cely mi ho museli odobrat. Od vtedy dom 10 rokov (s dvoma prestavkami cca 2-3 mesiace) brala Antikoncepciu. Teraz by sme chceli mat s manzelom dieta. Problem je, ze po vysadeni HAK som zacala mat problemy s cyklami. Prve krvacanie som mala az po troch tyzdnoch. Dalsie dve mi museli vyvolat injekciou. Teraz po dohode s lekarom mi spravili Hormonalny obraz krvy a od dalsieho mesiaca by mi mal nasadit nejaku liecbu. Mam strach, ci je to normalne a ci vobec niekedy budem normalne moct mat deti. Mate niektora s tym skusenosti? Prosim poradte....

katkaaaaaa

Ja viem ze to nie je jednoduche negativne mysliet v tomto v danom prípade, ale nerobis dobre, musis mysliet pozitívne, kazdy lekar ti povie ze je to aj o psychike a práve vtedy sa zadarí ak budete s partnerom pri tom nemyslieť že "robíme dieťa" ale normalne ... lahko sa to poíse ja viem, ale je to tak, a ozaj ak budes hcciet otehotniet treba skusat aj mimo plodných dní, pocas alebo tesne po menstrruácii sa da tiež otehotniet ...

katkaaaaa

Drobec 82, no ohladom problemov s cyklusom neviem, ale ... moja kolegyna mala jedn a pol vajecnika vybratý, čiže jej ostala polka z jedbneho a otehotnela dvakrát .... bezproblémov ....a este jedna známa mala endometriozu, zrasty a myom, jeden vajecnik k tomu nefunkcny a pred mesiacom porodila, tiez otehotnela bez problemov .... myslim ze to pojde drzim velmi velmi velmi palce