Silne zapachajuci moc

colia

JA MAM PO ZAPALE MOCOVYCH CIEST TAKTIEZ SILNE ZAPACHAJUCI MOC POCAS KAZDEHO MOCENIA.PRED ROKOM SOM PREKONALA ZAPAL MOC.CIEST A NASLEDNE AJ SILNY ZAPAL OBLICIEK,TERAZ SOM ZAPAL MOC.CIEST MALA OPAT A BRALA SOM AJ LIEKY NA ODCERVENIE /ENTIZOL/ PO NOM SOM VLASTNE TEN ZAPAL M.C.PREKONALA,VRAJ TO BOLI VEDLAJSIE UCINKY LIEKU,ALE TAZKOSTI,AKO AJ PRI MOCENI,HLAVNE NA KONCI MOCENIA/PALIVY POCIT/ PRETRVAVAJU.UZ SOM BRALA KOLY TOMU BISEPTOL,PILA ROZNE CAJE ALE UCINKY ZIADNE.TABLETKY UZ NECHCEM ANI VYDIET.NEVIEM VSAK CO MAM ROBIT.ZAPACH MOCU JE AKO HYLAK FORTE KVAPKY PROTI HNACKAM PRE DETI,ALEBO CPAVOK :-)(ALE JE TO BOHUZIAL TAK).ZNEPOKOJUJE MA HLAVNE TO ZE JE MOCU MALO,AJ KED PIJEM CASTEJSIE A VIAC TAK SICE MOCIM CASTO ALE MALO A ZAPACH JE STALE ROVNAKY,AJ PALENIE PRETRVAVA.AJ PRI CASTEJSOM PITI!!!

babuš

Ak je to možné, rýchlo zmeň urológa. Je dosť možné, že nemáš zápal, ale podľa príznakov máš aspoň časť močových ciest kolonizovanú nejakými mikroorganizmami. Zatiaľ im možno tvoj organizmus odoláva, ale časom sa z toho môže vyvinúť zápal. Mala to aj moja dcéra, ale rýchlo jej na to prišli (po zápale obličiek je sledovaná a pravidelne nosíme moč na mikrobiologické rozbory). Najprv skúšali Urovaxom a zvýšené množstvo tekutín, po mesiaci nám však dali antibiotiká, tie zabrali. Celý čas však zápal nemala, aj sono bolo negatívne.
Takže, ak ti môžem odporučiť, trvaj na mikrobiologickom rozpore moču. Najlepší je ranný, stredný prúd, treba ho priniesť čo najčerstvejší.

zapach

tekutin pijem velmi vela pocas dna...vzdy rano je zakaleny a zapacha to sa neda ani definovat..ako keby po rybach..ale je to na nevydrzanie a je to velmi neprijemne...niekedy aj pocas dna zapacha...neberiem ziadne lieky,ani som nebola dost dlho chora takze ani ziadne antibiotika =( uz som z toho zufala...okrem toho zapachu nemam ani bolesti ani problemy s mocenim...urcite to nieje v poriadku akomitvrdil lekar =(nikdy som to nemala a z nioho nic mavam silno zapachajuci moca este k tomu zakaleny?
jedine co mi vtedy este zistili bol zvyseny vyskyt bielkovin v moci

orgi

A po com ti moc smrdi? Silna mocovina alebo nejak inak? Mozno len malo pijes a je koncentrovany.Neberies nejake lieky? moc zvykava smrdiet aj po antibiotikach a napriklad po dorsiflexe.