Baby Vyhovuje 12cm?

Jo Ke

chlapci ,chlapci ceze si to len o nads myslite my nepotrebujeme kyjaky po kolena nam staci ked budete na nas milucky .......aaaaach jaj

krtko-lampa

HH 12 je malo podla mna ;), ja mam nejakych 18cm a moja partnerka zacala mat orgazmy, ked som v posilovni zacal cvicit take cviky "na pi*cu" - doslova a do pismena :D take tlacenie kolien proti stroju a zrazu som zacal mat tvrdu erekciu a ona orgazmy :D divne ze ... ani ja nechapem, nevadi :D

XanderAnonym

Tato temu proste nikdy nevymrie ..

Tiez si myslim ze taku otazku sa pytaju neskuseny, hlavne ty ktory nevedia ako a cim treba uspokojit partnerku pri sexe.

Logicky, ak postacia palce resp. jazyk na uspokojenie zeny tak .. ? Dufam ze vam zapne.

Zeny ked lubia tak neprihliadaju na romzery a detaily. Ak niektora vyslovene niekoho z vas urazy tym ze vam do oci povie ze nemate dostatecne velky ci hruby penis tak verte my, dotycna slecna nebude tou osobou s ktorou by ste chceli mat sex a toboz nie lubostny vztah.

ann23

Ach, ľudia! Vy ste sa zbláznili už nadobro??? Načo riešiť také hlúposti, že ,,či vám to ženy vyhovuje...?" nájdi si frajerku, ktorá ťa bude ľúbiť a určite je bude jedno, koľko má centimetrov! Ja neviem, ako ostatné ženy, ale ja potrebujem muža, ktorý ma miluje a ktorého milujem ja. A keďže ho milujem, je krásny. Nejde o žiadne orgazmy a orgie. Ide o vzájomné odovzdávanie sa muža a ženy. Vidieť, že takéto témy otvárajú nezrelí chalani, ktorí pozerajú veľa hlúpych filmov a čítajú fóra, na ktorých sa píšu podobné hovadiny. Aj ženy majú rôzne veľké prsia a predsa majú mužov, ktorým sa páčia.

wolkol

nazdar este si dost mlady vekom sa to napravy,som halan vo vecom veku ja mam priemer 22,5cm,cm.a ver ze to neni bohvieco.

akozeeee

akoo naco to tu riesite,..ci NAAM to staci?? a co sa chystame s tebu do postele ci co?? sak sa to opytaj tvojej baby ci jej to staci...ach jaaj