"PPP"

Príspevok v téme: "PPP"
nelly15

Dobrý deň...chcela by som vás poprosiť o radu.Od apríla 08 chudem...moja počiatočná váha bola 87 kg,teraz 64-65 kg.V podstate je to dobré ale asi od júna 08 trpím PPP.Moja váha sa od vtedy pohybovala medzi 58-69 kg.Teraz buď nejem alebo sa vážne prejedám ale snažím sa kontrolovať ale nejde mi TO.Zostavujem si jedálničky ale niekedy buď vôbec nič z neho nejem a inokedy jeem ale zplne niečo iné a vo veelmi velkom množstve.Ak sa prejem jedlo buď vyvrátim (ide to už samo) ale beriem fenolax.Najviac ma na to mrzí to že ja toto nechcem robiť ale niečo vo mne ma k tomu núti.Zajtra mám narodky (15) a je mi zo seba zlee...Takže moja otázka je či si to mám nechať pre seba alebo sa mám zdôveriť mame...ale myslím si že mi mama povie že si to iba namýšlam alebo niečo také...veď vážim 64 kg...tak prečo by som mala mať ppp...pls poradte mi ak by som jej to mala povedať tak akoo...

roskaa

myslis si ze mas ppp???ja tiez asi u mna to trva uz dlhsiu dobu,lebo som so sebou nikdy nebola spokojna,chudla som vselijako rozne diety a tak az nakoniec ked sa prejem vsetko idevon, a tak za den dokopy nic normalne do seba nedam,problem je u mna uz psychicky,myslim si ze potrebujeme niekoho pri sebe kto by nam pomohol,nuz ale bojime sa asi o svoju postavu ze???