otravne avonlady a oriflame

Príspevok v téme: otravne avonlady a oriflame
frantiska

Aj vam sa zdaju avonlady a zeny z oriflame neskutocne otravne a dotierave? Ak si dokonca dovolim neobjednat ziadny tovar z ich katalogu, pozeraju na mna, akoby som zila za opicami a vobec nevedela, co je to hygiena. Nadarmo som im uz povedala, ze ja preferujem svoju znacku, ktoru si kupim v obchode, je to, akoby ma nevnimali, len si hudu svoje, niekedy pochybujem, ze poznaju aj ine znacky. Ake mate s nimi vy skusenosti, tiez negativne?

reallife

lilly 2 mas pravdu. tema nie je trapna, ale tie ktore do nej prispievate. nemate ako dostat zo seba energiu? tak zdvihnite tie tlste rite a chodte na vzduch. pridete aj na ine myslienky ako sa zaoberat nejakymi avon a oriflame lady. zivot je aj o problemoch...

te

ja som avon lady a myslím, že nás netreba všetky hádzať do jedného vreca, ani zďaleka nepristupujem k tomu, tak ako píšeš. nikomu nič nenútim, viac menej je to pre moju rodinu a kto chce sám príde a objedná si...nepotrebujem nikoho nútiť, veď milióny teda na tom určite netrhnem...

jancecka

máme v dedine aj avon aj oriflame lady,a poviem vám, avon lady je normálna holka ktorá to nerobí pre zárobok, ale táto kozmetika sa páči jej aj jej rodine ale tá oriflame lady chodí z domu do domu a vtiera sa. Je to trápne

den

..uz som pocula, ze vsetky tie avon a aj oriflame, maju nejake navykove latky v kremikoch..aby ste si ich kupovali:DDD
A tie co su vtierave uz ich maju v organizme tolko, ze nevedia ako sa ma korektny clovek spravat!
Ked raz nechcem, tak im to treba povedat jasne a na rovinu.Myslim, ze v lekarni su kvalitnejsie vyrobky.
Kto nerozumie, povedat jasne, ze si uz neprajete kupovat tie dilerske vyrobky....a uz sa u vas neukazu. \")))

lilly2

Ziadna tema nie je trapna. Na takych ludi si musis zvyknut frantiska. Ved tieto tety su platene, teda ziskavaju proviziu len z toho, co predaju, tak sa primerane k tomu aj chovaju. Neber si to k srdcu. O par rokov sa na nich pozries, a uvidis, co im ta "superkvalitna" kozmetika pomohla.

aljoska

aj ja som robila AL,ale nikdy som nikoho do ničoho nenútila.Dala som aktuálny katalog a ak niekto niečo chcel objednal ak nie tak sa nič nedialo.

vierka

ja som robila avon pred 4 rokmi.Ale ani ma nenapadlo "hnevať sa na niekoho,keď nechcela nič objednať.Skôr chodili za mnou ,dávala som im to totižto so zľavou,vlastne sumu z katalógu bez mojej provízie.Väčšinou to bolo 20-30% z ceny dole.