GYNDA-ZILINA

dd

anonymna - skus si zavolat na jej cislo, tusim medzi 13:00 a 14:00 objednavaju, sestricka Ti iste povie co a ako..alebo ak to nemas daleko, tak tam zabehni a spytaj sa..tak to budes mat najistejsie..

dd

hmm..no ja som tam bola 22.10. a bola tam taka mlada tusim spinavy blond, dlhsie vlasy tak okolo 30..a ta bola fakt ze uplne zlatunka..aj cakaren mali prehodenu oproti min.roku, aj mala tam uz dva monitory a nove sono..tak ja neviem..

evinka

nuz, chodim k nej asi 4 roky, naposledy som tam bola pred mesiacom priblizne a stale tam je ta ista...kratke vlasy, okuliare, priblizne tak okolo 40-45rokov tipujem...a som s nou velmi spokojna...

dd

evinka, chodis k nej?uz dlhsie?ja k nej chodim, ale teraz ma to troska pomiatlo, lebo jak som bola tehotna(2006-2007), tak tam bola taka starsia a teraz, jak som bola v oktobri na preventivku, tak tam bola taka mlada..tak ktora to je z tych dvoch?ktoru mam ocakavat pri najblizsej navsteve :D? (aj ked sa tam nechystam tak skoro..) inak ta mlada bola uplne zlatunka.

evinka

Odporucam pani doktorku Popluharovu, orodinaciu ma nedaleko posty v centre mesta, oproti je lekaren, co sa tyka veku, netusim, ale myslim, ze vek nie je podstatny,pokial je nejaky problem, avsak na urcite veci v pripade neplnoletosti budes potrebovat suhlas rodica, napr. antikoncepcia...