fajcenie??

Príspevok v téme: fajcenie??
eliss

fajcenie.Nieco s cym sa stretavame kazd den. Ci uz u dospelych alebo u deti. Vsetkym je jasne ze cim dalej tak tym viec fajcie male deti. Aj moji spoluzici a spoluziacky fajcia. A to som iba deviatacka. Myslia si, ze je to IN. Aj ja som si to myslela a preto som si aj par krat zapalila. Jasne ze mi to nechutilo a zacala som sa dusit a kaslat. Nikdy som nevyfajcila celu cigaretu. Nepci sa mi to. Nechapem preco niektory ludia fajcia. Podla mna sa da aj stres nejako inak viriesit a nie len vafcenim alebo pitim. Ako nepoviem raz za cas ale denne krabicku alebo aj viac je podla mna naozaj vela. Co si o tom myslite? A co pasivne fajcenie? Napiste co si o tom myslite.

a este by som vam rada poradila jednu super stranku ktoru som objavila nahodou. To pre tych ktory fajcia.
www.kurakovaplice.cz
ceknite to je to fakt super....a napiste mi vase nazory....predsa...ste dospely:D:D:D:D:D::D:D:D:D:D:D:D:D

Veronika426

Tak ahoj,no ja som fajčiarka. A ja neodsudzujem toho, kto zas nefajčí a nepýtam sa, že prečo nefajčíš, ked fajčím ja? To je každého vec, raz človek musí zomrieť, tak a povedz mi čo ti v dnešnom svete vlastne neškodí?A z cigariet nemáš aspoň prevrátenú hlavu ako napr. z alkoholu.Takže tak.Kto chce fajčiť, nech fajčí, kto nechce,nech nefajčí.