čo mam robit???...poradi mi niekto?prosiiiim

Príspevok v téme: čo mam robit???...poradi mi niekto?prosiiiim
misul

ahoj.Mám 18 rokov a 6 mesiacov mam chalana.Mame pekny vztah.este sme nemali spolu sex...ale obidvaja by sme uz aj chceli.Chcem zacat brat antiku.Ale problem je mama lebo mi nechce dovolit. vie ze mam chalana a tak jej je jasne naco ju chcem.ja neviem co mam robit:(:(a s kondomom mam strach...viem ze sa nemam kam ponahlat.Ale patri to ku vztahu.:(:(prosiiim poradte

bobrik22

Hmm no nemas to lahke s maminou... ja chodim s priatelom uz skoro 3 roky a HAK neberiem, pouzivame kondomy a je to v pohode

mmmm123

jasne z ena tom vobec ale absolutne nezalezi....a nepotrebujes si vziat so sebou kartu, jedine co gynekolog potrebuje aby ti mohol HAK predpisat su vysledky z odberu krvi. Takze sa poobzeraj po nejakej gynekolog., objednaj sa, vyzvetli jej situaciu normalne na rovinu, ak je normalna tak pochopi a nema ani najmensi dovod ti ju nepredpisat alebo davat mame vediet kedze si uz plnoleta....a frajer nech ti na nu prispeje, to by mala byt samozrejmost

misul

NO vies lenze ja sa nemozem chytit a ist inemu gynekologovi lebo kartu mam uu tejto swojej a od tej si ju nemozem zobrat lebo mama sa snou pozna tak by to zistila...no a druhy problem je ze neviem mame klamat...nedokazem to:(neviem musim ju nejako presvedcit ...a inak ak som mala pohlavný styk tak závisi od toho aj antika???alebo natom voboc nezalezi????

niadkf

ahaj aj ja mám takú mamu!!!!! ja som si išla predpísať hak ked som mala17 a pol ročný vstah..... išla som sama a mama ani nevie do teraz že užívam hak.... a ani jej to nebudem hovoriť lebo nemám s n ou taký vstah.......... tak choj do iného mesta.. a tam choj ku gynekologovy... a tam nech tipredpíše antiku a s chalanom sa oprozprávaj.. o tom že budete si ju dávať na pol!!!! ja beriem novinette.. a to je mesačne 220 takže 100 sk za mesiac ušetríš...... táto antika mi dosť sadla.... a nemám nijaké problémi... takže.. tak a to že si mala už pohl. styk tak to by sa nemala mama dozvedeiť lebo je lekárske tajomstvo... a to by nemalo prezradiť ked ty este povieš lekárovy nech to ostane medzi tebou a jeho............ tak ahoj drž sa a napís

misul

ne ona neni veriaca teda je ale s týmto to nema nič spoločné..jako normálne weriaca:D...alee doktorka ma poznaa....a proste jej to predpísala....len ja enviem preco mi maa nechce dovolit zacat brat antiku..neviem mam si to nejako vynuutit?????.....ona len nechce aby som zacala so sexom alebo ja neviem už:(:(:(:(..ja som už zuuufala

monica

PO PRVE! tvoja mama je sestricka.A AKO MOHLA DOPUSTIT ABY TEBE PREDPISALI ANTIKONCEPCIU BEZ VYSETRENIA?? Vies o tom,ze aby ti ju mohli predpisat a mohla si uzivat ,tak ta musia vysetrit a urobit ti krvny obraz!ZObrali ti krv aspon? A preco si myslis,ze ked si mala pohlavny styk tak uz by ti ta antikoncepcia nemala sediet? To vobec nesuvisi s tym....Kludne si ju daj.. Je to strasne mat takychto rodicov..to plati aj pre pukanec.. co tym dosiahnu ked vam toto zakazu ak ste uz dospele..skor len opak a ak vam nepomozu tak za chvilu sa mozu starat s vami o vase deti..:( Nieje to vobec fer..tvoja mamina je nejak veriaca alebo nieco podobne?

misul

a ten sex bola osudova chyba preto lebo som ho mala skoro a ten chalan bol jeden sprosty debil:(a ja som bola hlupe dievca. a teraz som poucena:(tak sex s tymto co je super mat chcem len sa bojiiiim.ze sa nieco pokasle.lebo bez antiky mam strach

misul

lenze viete ono je to taaak ze:(moja mama je sestricka na gynde.cize pozna moju gynekologicku.a to je aj problem aspon u mna.a PUKANEC ved ja mam prisnu mamu o takychto veciach sa ani nebavime:(lebo si hned domysla hluposti neda sa s nou o takychto veciach rozpravat:(a ja to niekedy potrebujem.poradi mi len ked sa to netýka mna:(ja neviem co mam robit. na antiku nemam peniaze:(:(:(LEN ja ju mam kupenu ona sama mi ju kupila ale uplne na nieco ine koli menstruacie.lenze ju nemozem zacat brat.lebo menstruacia sa mi upravila.sama. aj bez antiky.takze ta je teraz na policke. a myslim ze je na prd..lebo ma nevysetrila gynekologicka ale dala mi ju mama predpisat kedze sa snou pozna.lenze ja som raz urobila osudovu chybu že som mala sex a mama o tom nevie.cize ta antika mi nemusi sadnut:(cize musim ist na gyndu ked chcem antiku.lenze ked mama nedovoli:(je to zleeeeeee. a este ked sa s nou poznaaaaaaa:(:(:(:(

pukanec20

ked som si zohnala brigadu az vtedy som si dala predpisat hak, nasi o tom nevedia, aspon u nas by sa ta uprimnost nevyplatila, ale kazdy rodic je iny jeden spravi to a druhy ono:( - k teme