čo mam robit???...poradi mi niekto?prosiiiim

Príspevok v téme: čo mam robit???...poradi mi niekto?prosiiiim
misul

ahoj.Mám 18 rokov a 6 mesiacov mam chalana.Mame pekny vztah.este sme nemali spolu sex...ale obidvaja by sme uz aj chceli.Chcem zacat brat antiku.Ale problem je mama lebo mi nechce dovolit. vie ze mam chalana a tak jej je jasne naco ju chcem.ja neviem co mam robit:(:(a s kondomom mam strach...viem ze sa nemam kam ponahlat.Ale patri to ku vztahu.:(:(prosiiim poradte

pukanec20

no u nas sa ani mile slovo nevyplaca, moja mama vhodila sestru z domu, tak len tak dalej vzpierajte sa rodicom... a co ked nema 15, ja mam 20 a na ulici nechcem skoncit kym si nenasetrim na vlastny zivot..zivot je tvrdy ako pre koho

lea23

mala som tolko co ty, ked som prisla o panenstvo.Potom som sa aj na podnet svojho gynekológa rozhodla pre HAK. mama o tom ani nevedela, bola to moja vec a ani neviem či to vie teraz(mam 24) vtedy som študovala a na tabletky mi prispieval aj priateľ

monica

pukanec..rodicom sa treba vzopriet..nema 15 aby si nechala skakat po hlave! ja to tiez nemam najlahsie s otcom..ROdicom musi dat najavo ze nie je uz mala aby sa k nej tak nespravali.. Tym nehovorim,ze musi byt frza..Da sa to aj peknym slovom...

pukanec20

no to je mile dievcata ze jej to tu radite takto, ale co ked má prisnu mamu? ja mam veeelmi prisnu mamu a ked by som jej chcela odporovat v takejto podobe tak oa si vyhradi plne pravo a stekne ze este zijem pod jej strechou tak budem robit co ona povie a mozem sa postavit aj na hlavu aj tak to bude po nej...no - tesim sa az pojdem prec

monica

Uff..Nechce dovolit? tak po prve..mas predsa 18! nepotrebujes jej povolenie.. A po druhe , tak jej povedz,ze ci chce aby si zostala radsej tehotna ako brat antikoncepciu..S tymto som sa teda este nestretla..:O vacsina mam ked zisti,ze dcera chce zacat pohlavny zivot, skor prinutia teda aj zacat brat HAK..A ved ty si dospela!!Nemas peniaze aby si si ju platila,teda musela by ti ona pomoct? AK nie..tak ona o tom nemusi ani vediet..A ak ano.. Tak sa jej naozaj spytaj ci chce byt starka..

pre misul

ahoj misul tak ja som bola podobny pripad mala som nieco pred osemnast ked sme sa dali s mojim dokopi 17 a 3/4 asi no a mala som take ,, predsavzatie,, ze skor ako po osemnastich sa s nim milovat nebudem. Tak aj bolo milovala som sa az ked som mala 18 aj pol no boli sme spolu vyse pol roka - ano patri to ku vztahu ja antiku neberem pouzivame iba kondomy a este sa nic nestalo len treba davat pozor a aj ked si davame pozor si to uzivame no a co sa tyka mamy? tak si dospela svoj pravna osoba mas 18 chod ku gynekologovi a jednoducho si pytaj antikoncepciu a je to. A maminka tom nemusi vediet no a ked ti to zisti tak jednoducho si dospela nechcem ta stvat proti mame ale co myslis ze ona sa milovala s tvojim octom iba ked ta splodili ...? a po svadbe juuj nech sa nekuka cez ruzove okuliare a nechapem preco ti to nedovoli - lebo ci s antikoncepciou ci bez sexu podlahnete neudrzite svoju vasen a hormony na uzde a moze sa stat to comu ty chces predist a potom to tvoja mamka bude lutovat a aj ty ... mozno. takze bud riesenie a alebo sa s nou porozpravat o tom ze si dospela a ze ci sa mate milovat bez ochrany a doniest jej vnuca hmm? prajem vela uspechov nech sa ti dari pa