komu sa už podarilo schudnut??? :-)

...

puma127
môžeš jesť aj 1x denne a neschudneš.

všetko záleží aké kalorické jedlá si dávaš, a akú veľkosť porcii máš.
ked na raňajky ješ chlieb, na desiatu si už nedávaj dva krajce chleba ale iba ovocie alebo zeleninu.
a čo večera ? už neješ?

puma127

rano-parka s polkou chleba
desiata-2chleby natrete syrokremom a rajcinou
obed-spagetyale ked som jedla 3 krat do dna tak som schudla uz za tyzden... teraz tak jem vyse 2 mesiace a ani trosku som nechudla...neviete preco??popritom ppp ani bulimiu nemam...a cvicim 3krat do tyzna ale len take lahke cviky - drepy a brusaky...co moze byt pricinou ze nedokazem schudbut ako kedysi?:(

aja05

liana - nie je dolezite kolko vazis, pretoze svaly vazia viac ako tuk, ale to je dolezite, ze si so sebou spokojna.

liana

Ja som schudla 90-dnovkou. Mala som 162cm/67 kg. Teraz vazim 53kg a uz pol roka si tuto vahu drzim. Snazim sa striedmo jest a 3x do tyzdna chodim rano pred pracou do fitka. 1/2 hodku beham, dam 150 brusakov, trosku cinky a stroje a citim sa super. Naozaj, odporucam.A ked sa pozriem do zrkadla, naozaj sa nehanbim... Mozno by som este chcela dat dole nejake tie 3 kg aby som sa dostala na 50, ale uz mi to nejde...

aja05

liola - ved uz som ti napisala ze co mas robit, ak ti nevyhovuje nic tak skus tu 90-dnovku je super alebo delenu stravu

nika81

Aja, aj mne pls pošli nejakú radu, ja sa trápim už strašne dlho a nič nejde dolu. Niečo musím robiť zle, ale neviem čo. Môj mail je nika-81@post.sk.