Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Otazka pre zeny - rande

Príspevok v téme: Otazka pre zeny - rande
fgf

Otazka, ktora mi prisla na um pocas citania jednej knihy o baleni: Co je podla vas lepsie? Ked vam chlap na rande hovori same polopravdy a pouziva rozne ine figle, aby sa ukazal v tom najlepsom svetle, vy sa donho zalubite a potom budete mat stastny vztah napr. rok, a potom ked odhalite vsetky jeho nedostatky, tak sa s nim rozidete ALEBO Ked chlap bude uplne uprimny vo vsetkom, ale zistite, ze ma vazne nedostatky, tak mu ani nedate sancu? Predpokladam, ze vyhra prva moznost, aj ked si to niektore nepripustite.

andy

3nt: tak prepáč....
fgf: nemusíš klamať, nikdy netreba o sebe prezrádzať veľa,...všetko má svoj čas, ale to neznamená, že budeš klamať, keď jej nebudeš hneď rozprávať o svojich zlozvykoch a tak

fgf

To s tym 1 rokom som myslel inak, kludne sa z toho moze vyklut stastne manzelstvo, lebo ked uz ho milujete, tak nejake tie chybicky prehliadnete, ale keby sa vam na prvom rande nezapacil, len preto, ze bol uprimny, tak ziadne manzelstvo by nebolo. A to je to co sa mi nepaci, lebo nerad klamem, ale asi budem musiet, ked chcem niekedy dievca...

andy

Ja som vždy mala trému pri prvom rande, tak radšej uprednostňujem takýto postup: spoznám človeka (ale nevidím na ňom záujem), skamarátime sa, pustím si ho viac k telu, keď ho považujem za kamaráta a potom to nejako samo prejde do ďalšieho levelu

rebeka2

no myslim ze na prvom rande-ci si toniekto prizna alebo nie-kazdy prifarbuje.Snazime sa vyzerat v lepsom svetle. Ale klamat a este k tomu polopravdy-uprimne,obdivujem toho kto to vydrzi hrat rok. Ale hlupost je aj priznat sa hned ku vsetkemu-to ako chces na prvom rande zacat ze vies co ale mala by si vediet ze si stale skrabem vajcia,grgam,neodpracem si veci po sebe a masturbujem kazdy den?? Akoze som 100% za uprimnost ale odtial potial. Treba si nechat aj trosku tych "tajomstiev" pre seba a ked si teda rozumiete tak po case zistite ze su tam aj nedostatky ale to je prirodzene.Preto su asi tie zaciatky take krasne,ze nevieme o sebe vsetko..nie? :)

zuzak

ja osobne som za druhu moznost...a myslim ze rok by sa to cele nedalo hrat...sak kazdy ma chyby, ked uz tak radsej o nich vediet hned ako az potom...a pochybujem ze niekto hlada uplne bezchybneho cloveka, jedine ze on sam je...lenze co je bezchybne? tot otazka...:) a nehram sa na macherku, hovorim uprimne

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.