Vyhodit z domu alebo odpustit...

Príspevok v téme: Vyhodit z domu alebo odpustit...
beemajka82

Potrebovala by som poradit, ide o moju 25-rocnu sestru ktora zistila ze ju jej manzel podvadza. Akoby nestacilo to, podvadza ju so sestrou mojho manzela, cize mojou svagrinou. Tato situacia sa stala pred cca 2 rokmi a teraz sa opat zopakovala... Sestra a cela rodina je s toho hotova, taktiez z manzelovej strany. Sestrin manzel sa jej k vsetkemu priznal, padali slzy, ospravedlnenia...no ked sa ho spytala ci ma rad ju alebo tu druhu tak jeho odpoved bola ze tu "druhu"... Po par dnoch ked sa s nim snazila rozpravat ako tu celu situaciu riesit, vzdy to zarozpraval niecim inym...vyhyba sa vsetkemu co s tym suvisi. On robi v Cechach takze sestra ho cez tyzden nevidi, nema ponatie co robi, komu vola atd... Je mi to velmi luto lebo tu neslo len o sex, city su dalekoviac a ak uz jeho city nepatria jeho manzelke tak ja nevidim zmyslel v tom celom manzelstve. Velmi ma to cele mrzi a na to ze moj svagor je idiot a svagrina bez chrbtovej kosti, doplatia len nevinne deti. Co by bolo najlepsie robit v takejto situacii? Moja sestra mu uz neveri a stale sa zoziera tym pocitom, kde je, co robi, ako ju zase oklame a pod. Uz premyslala nad rozvodom, ale co viem tak naposledy mu cez mobil povedala ze ho vyhadzuje z domu lebo ze to uz po tom vsetkom nema zmysel. A jeho odpoved? "Dobre"...

kikulka

tak toto je svinstvo najvyššieho kalibru!!!!!okamžite by som sa s ním rozviedla,je hlúposť zostávať spolu len kvôli deťom,lebo tie budú trpieť tým,že trpia ich rodičia a myslím,že taký príklad od svojho vydareného otca naozaj nepotrebujú...prajem pevné nervy tvojej sestričke

wowo1

Myslim ze problem je v tom ze on je nespolahlivy ak dokazal podivest zo svagrinou. neverit mu uz nikdy ,,nech si hlada noveho to je otazka casu kedy sa rozvedu.ale segra je teraz relativne mlada ,tak nech si nekazi zivot a dokaze od neho odist a najst si lepsieho. on jej zas pravdepodobne zahne.

andy

Ale aj ten jej muž asi nie je čistý, keď jej to všetko toleruje. Hnus...ale to je ich problém. Čo segra...čo má nové? Nejako sa to vyvýja?

beemajka82

My hovor o tej svagrinej...ja mam 2, jedna je ako aniel a ta druha bola vzdy bez chrbtovej kosti ako sa aj teraz ukazalo. Vzdy kazdeho ohovarala a zavidela druhym aj nos medzi ocami. Ale to co predviedla teraz bolo jej "vrcholne cislo".

andy

Asi sa musí rozhodnúť sama, ty s tým nič nenarobíš. Môžeš ju vypočuť a podporiť v jej rozhodnutí. Inak, tá švagriná....to je teda iná suka

beemajka82

Jasne ze o tom vie, vedel o tom aj 1x ked sa to stalo. Sestrina dcerka bola vtedy len babo a uz jej podareny "tatko" pozeral po inych sukniach. A tak sa vsetko po case ututlalo a bol na chvilku pokoj. Potom moja sestra nasla jeho spravy na pokeci a zistila ze to medzi tymi dvomi nikdy naozaj neskoncilo, vypisovali si ako sa velmi lubia a podobne traposiny...A tak plnou parou vpred isla k nej domov a vykricala jej vsetko co mala na srdci a podvedeny pan manzel bol tiez pri tom. Vie o tom uz cela rodina, jej rodicia ju chceli vyhodit z domu ale nakoniec jej drahy manzel mi povedal ze ona si vybrala jeho, takze jej pravdepodobne odpustil... Co je trapne je ze sestrin muz este stale dostava sms od nej aj ked je cez vikend doma s rodinou, o krorych akoze sestre povedal a vraj jej napisal aby mu dala pokoj. I ked pravda moze byt uplne inde, tazko povedat, verit sa mu uz neda... Ako aj to ked sa ho spytala ze ktoru ma rad a on povedal ze tu druhu, sestra mu povedala ze to nieje to co chcela pocut, tak to zacal prekrucat ze to tak nemyslel... Jasneeee. Je to uplne cele na hlavu, a ja s tym nepohnem lebo trcim v zahranici...A co je na tom najhorsie? Uz ked sa vyskytne problem ako toto, nie deti alebo hamba drzia manzelstvo po hromade ale skor ta kopa poziciek ktora pomaha budovat "hniezdocko lasky" ako je spolocny domov...

3nt

ahoj!u nas v rodine sa stalo nieco podobne (len v takom pripade by nebola zla tvoja svagrina ale ty-cize myslim este horsi pripad) ale rozdiel bol v tom ze brat sa rozviest nechcel a velmi mu zalezalo aby sa vsetko urovnalo.ale ked chlap povie ze DOBRE tak myslim ze neni co riesit.

andy

Ahojte. Vydatá? Tak to by som považovala za jej problém. Tvojej segre zničila rodinu,prečo by ona mala žiť v kľude? Ja mám z toho všetkého taký pocit (baby, neukameňujte ma), že ona je na vine, ona ho zviedla, jemu to je ľúto, ale už si nepomôže, je v tom aj po uši, nemyslím si, že nerieši problém preto, aby mal zadné dvierka, skôr nechce viac ubližovať manželke a prispôsobí sa jej rozhodnutiu. Ale to je jedno. On je mimo. Segra by ho mala jednoznačne vyhodiť (ak má kam ísť, alebo tak,,,) a určite požiadať o rozvod, nech si každý žije svoj život, ona bude kľudnejšia, časom stretne niekoho iného, on...to sa uvidí, ale je to jeho problém. Pokiaľ sú rozumní, dohodnú sa na všetkom - majetok, deti a tak....zaujímalo by ma, či JEJ mažel vie o tom a ako reagoval on. Ak nevie, určite by som sa o to postarala