Vyhodit z domu alebo odpustit...

Príspevok v téme: Vyhodit z domu alebo odpustit...
beemajka82

Potrebovala by som poradit, ide o moju 25-rocnu sestru ktora zistila ze ju jej manzel podvadza. Akoby nestacilo to, podvadza ju so sestrou mojho manzela, cize mojou svagrinou. Tato situacia sa stala pred cca 2 rokmi a teraz sa opat zopakovala... Sestra a cela rodina je s toho hotova, taktiez z manzelovej strany. Sestrin manzel sa jej k vsetkemu priznal, padali slzy, ospravedlnenia...no ked sa ho spytala ci ma rad ju alebo tu druhu tak jeho odpoved bola ze tu "druhu"... Po par dnoch ked sa s nim snazila rozpravat ako tu celu situaciu riesit, vzdy to zarozpraval niecim inym...vyhyba sa vsetkemu co s tym suvisi. On robi v Cechach takze sestra ho cez tyzden nevidi, nema ponatie co robi, komu vola atd... Je mi to velmi luto lebo tu neslo len o sex, city su dalekoviac a ak uz jeho city nepatria jeho manzelke tak ja nevidim zmyslel v tom celom manzelstve. Velmi ma to cele mrzi a na to ze moj svagor je idiot a svagrina bez chrbtovej kosti, doplatia len nevinne deti. Co by bolo najlepsie robit v takejto situacii? Moja sestra mu uz neveri a stale sa zoziera tym pocitom, kde je, co robi, ako ju zase oklame a pod. Uz premyslala nad rozvodom, ale co viem tak naposledy mu cez mobil povedala ze ho vyhadzuje z domu lebo ze to uz po tom vsetkom nema zmysel. A jeho odpoved? "Dobre"...

rebeka2

Mila beemajka,prepac ale je to riadny hajzel.Tu niet ineho vychodiska len "minimalne" odlucenie,ale najlepsie asi rozvod.Ine by bolo keby ju podviedol raz a olutoval by to.Ale zopakoval to a podla tych reakcii sa stavim,ze caka ako sa situacia vyvynie a ak to nevyjde so svagrinou tak ako zadne vratka ma zenu. Zvlast ked je to v rodine a blizko je 99% riziko ze sa to znovu bude opakovat.Ja by som ho vyhodila.Ziadne sms ani varovania.Proste zbalit veci a odniest k rodicom alebo este lepsie k tej svagrinej. NEch aj on dostanie riadnu facku anech si kocka skusi aj zivot s nim.Je to 100 a jedno.Lenze ked mu ukaze ze je slaba a pristupi na jeho hru oddalovania a neriesenia problemu,bude si sebou vedomi a moze nou krasne manipulovat.Nech ukaze ze ma svoju hrdost a ze ho nechce pokial spava s inou. A ak ju ma rad vrati sa.Ak nie potom nie je vyznam udrziavat taky vztah a ani koli detom....tak drzim jej uprimne palce....a napis ako sa to vyvyja dalej...

katu5ik

no, som sice este mlada, ale v tomto pripade mam jasno... mal by byt koniec.. pretoze ak by sa to aj nahodou dako pozliepalo, tvoja sestra by sa zozierala pochybnostami snad cely zivot..a este ked su v tom city... no... myslim, ze si zasluuzi viac..