Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nadmerne vzpadavanie vladov

Príspevok v téme: Nadmerne vzpadavanie vladov
nomore3

Zdravim..Mam problem tykajuci sa vypadavani vlasov..Mam 22 rokov a asi 2 roky s prestavkami mi padaju vlasy..problem je ten,ze v poslednom case je to uz take intenzivne,ze su vyslovenie velmi riedke,az mam strach ci mi nieco nie je zo zdrav.hladiska..na preventivke som bola v lete,vsetko OK..pouzivam asi od leta Vichy sampon proti vypadavaniu,jem vitaminy proti padaniu vlasov..moze to byt tym,ze uzivam antikoncepciu?uvazujem o ukonceni jej uzivania..najma kvoli tomuto problemu..Pliiiz,poradte..dik

llita

Užívala som HAK asi 8 rokov,mám pocit, ze vlasy nato že ich mám riedke a krehké boli O.K.! Skôr mi prekážala neskutočná náladovosť a depresívne nálady, mám pocit že aj po roku vysadenia sa telo z toho spamatáva...A práve teraz mi dosť vypadávajú vlasy, musím si to odsledovať, či to bude len sezónne, lebo v lete

usmev

dievčatá,môže to byť antikoncepciou, lebo je hormonálna.Je to však individuálne.Treba skúsiť prírodný šampón,aby ste nedodávali do vlasov ďalšiu chémiu,vtierať do vlasov First alebo Activator a vnútorne brať Nature-min,čiže minerály.Môže to pomôcť.

neva

babi1 - neviem,ako dlho si brala Hak, že jej pripisuješ také hrozné následky, ale nemôžeš vedieť, ako by si sa cítila teraz po zdravotnej stránke, keby si Hak nikdy nebrala.
----------------------
Tiež som brala viac rokov Hak, pred 10 rokmi som ju vysadila a odvtedy mi padajú vlasy. Podstúpila som množstvo rôznych vyšetrení, všetko je v norme. Pred rokom som skúsila zase brať Hak asi 4 mesiace a v tom čase mi vlasy vôbec nepadali,avšak na svoj vek ju už brať nechcem.

sasska

No ja mam podobny problem, mne vlasy tiez padaju hlavne na jesen.Brala som aj antikoncepciu a vysadila som ju asi pred mesiacom a nic sa nezmenilo. Problem vsak je ze mi tie vlasy padali uz aj predtym ked som ju nebrala. Neviem cim to moze byt a tiez mi nic nezistili.

baby1

nomore3 - no moja, asi to bude tou HAK (aku znacku mas?) ...jednoducho niektorym zenam hak nesadne a potom padaju vlasy-asi ako mne, asi uz z nich nebude nic, vysadila som, ale este je to len mesiac, no zmeny nikdy... lutujem, ze som to zacala brat, hak mi znicila aj zdrave srdce a oblicky...skoda ze sa hovori viiac o pozitivach ako o negativach, myslim si ze je dolezitejsie aby bol clovek zdravy od prirody a robil pre to vsetko, co sa da, a nie na ukor postihnutia ostatnych organov (zdravia) :(( .... PS: mne padaju vlasy asi 500 za den, tak si to vies predstavit? plakat je uz zbytocne, sama som chcela HAK, tak teraz mam to co som "chcela" ....