jogurt Activia

lethe

aktivia je super, ja jem kazdy den activiu bielu po obede resp. aktiviu lahku a fit ananasovu na ranajky. je dobre ked ma 1% tuku, laebo obsahuje "kultury" napr. zvolensky. a vyborne je cervene ovocie - jogurty cucoriedkove

narcisova:-)

mne sa zda prave lahka activia dost vodova..jogurt musi byt taky, ze ked donho vlozis lyzicku, ostane stat..a to sa pri activii nestava. skor sa mi pozdavaju lightove jogurty jogobella a yoplait.

leila

RNG a to ako si ich spravim doma, vies ono ide o to, ze ja na to nemam cas, lahsie je si ho zobrat z ladnicky a zjest ako ho robit, je to mozno zdravsie, ale tak ked idem na nakup taky poriadnejsi tak kupim uz viac nech mam pokoj.

RNG

ak chces jest jogurty, mozes si ich spravit sam doma z ovela lacnejsieho nizkotucneho mlieka.
Tak sa vyhnes roznym zbytocnym prisadam a dostanes ovela vacsiu davku probiotik. Pripadne ochucovanie mozes urobit dodatocne, cerstvo pred jedenim.
Komercne jogurty na to aby mali dlhsiu trvanlivost su rozne konzervovane a stabilizovane, co ich biologicku kvalitu a obsah uzitocnych probiotik hodne znizi.

hkhkhkhkh

noo activia je velmy dobra ja som snu aj schudla pomaha velmi dobre na zazivanie a neni to ziadna riedka zbrnda

leila

aha no tie zvolenske aj ja mam rada, ale minule som ochutnala ten novy nizkotucny a vobec mi nechutil. Acidko si tiez obcas kupim, ale nemohla by som ho pit stale. Takze nevadi ak nejem nizkotucne, no to som chcela vediet, lebo jogurty su u mna dost dolezite co sa tyka stravy.

larka

Ja som schudla (a chudnem velmi tazko, leo som stihla. Slo o dogormovanie postavy)a jedla som aj nizkotucne ACTIVIA- jogurty. Ale suhlasim s tym,ze nie su vhodne. Lepsie urobis,ak si das po cviceni napr kefir s bananom, acidko s bananom- je to zdrave a dodas telu po sporte, co potrebuje.

Inak odporucam iba biele, nie smotanove.
Ja mam najradsej Activia biela.

poliewoocka

Ahoj leila,
Nizkotucne 0% jogurty nie su z hladiska vyzivy velmi vhodne.. obsahuju rozne transmastne kyseliny, zahustovadla, nakolko su skoro celkom odtucnene, musia ich nejak "dat dokopy", a tak tam pridavaju rozne lecitiny a navyse-je tam koopu sacharidov. Ak chces schudnut, vol radsej polotucne jogurty. Ja mam aj tak najradsej zvolenske, smotanove:)