Enterobacter sp.

Príspevok v téme: Enterobacter sp.
andula

Ahojte, v moči mi zistili bacila tzv. Enterobacter sp. Neviete niečo o ňom? V karte mám síce uvedené, na ktoré antibiotiká je citlivý a voči ktorým je rezistentný, ale keď som telefonovala mojej obvodnej lekárke, povedala mi, že všetko mám v poriadku. Nález mám 10 na 8/1 ml. Čo myslíte, mám na ňu tlačiť, aby mi tie antibiotiká predpísala? Ďakujem. Andula

Slobodna

Čím viacej budeš brať na to antibiotiká, tým viac sa stáva odolnejší a neskôr už naň žiadne antibiotiká nezaberú. Nie je to v poriadku, zmeň lekárku, táto baktéria ti môže neskôr spôsobovať mnoho zdravotných problémov. Odporúčala by som hľadať alternatívne postupy liečby, pretože klasická medicína si s tým nevie dať rady.

enterobacter

Dobrý deň,
vo výsledkoch z výteru hrdla mám nález- enterobacter sp. Chcel som si o tom niečo nájsť na nete, ale našiel som len prípady, že to našli ľuďom v moči... .
Neviete mi, prosím, náhodou niekto poradit, resp. podeliť sa o to, čo o tom viete?
vďaka:)

miska2008

Ja by som radšej siahla po prírodných preparátoch.ja na akékoľvek problémy s močením a obzvášť malou panvou používam Aloe Vera.ak chceš tak ti poradím.viac mailom.