mam strach ,chcem vas nazor

Príspevok v téme: mam strach ,chcem vas nazor
puma127

ahojte,za 4mesiace som schudla 4kg a teraz chcem schudnut skor,ale uz len posledne 2kg.tento tyzden mam akurat volno,a chcem doma trosku pocvicit brusaky,sklapacky,a trosku pocinkovat ale pri tom jest malo.napriklad rano:jogurtobed:zemiaky s mesom:a olovrant napr paradajky 2
a keby som cely tyzden takto postupovala schudla by som aspon 1kg ,v tom sa poznam...no ale problem je v tom ze SA BOJIM ze ak schudnem to kg a budem jest uz potom tak ako doteraz ze :rano:jogurt ,DESIATA:2ks chleba s maslom sunkou syrom obed:napr zemiaky s mesom a OLOVRANT: syrova zemla neje to tmave pecivo nikdy som tmave nejedla ani nemozem pretoze ho rodicia nekupuju,jeme len tie zemle a rozky ,tak sa obavam,ze priberiem ,pretoze 1kg za 1tyzden je dost rychle schudnutie nie?neviem aky je vas nazor?myslite si,ze priberiem ak po tomto tyzdni budem jest normalne 4krat do tyzdna?dakujem za nazor

puma127

babiky mojee ale vy ste ma nepochopili:)teda ja chcem od vas nazor ze ked ten tyzden prejde a budem mat o to 1kg za 1 tyzden dole,tak myslite ze ked skonci ten tyzden tej makacky pohybu a budem cvicit menej aspon 50drepov a brusaky kazdy 2den ale papat viac ci mislite ze vaha pojde hore?

loola

kilo za týždeň je tak akurát- reálne , teda hlavne pre toho, kto potrebuje schudnúť , aby si zdravotne pomohol

Verka

ahoj...podla mna kg za tyden neni vela..nie som odbornicka ale moj nazor je ze ak potom prestanes cvicit tak vaha pojde hore ..proste clovek by sa mal hybat a sportovat cely zivot a udrziavat sa v zdravi a popri tom aj stihlej linii..no a co sa tyka toho jedenia,zdrave je jest viac mensich porcii(napr.5)za den,pitny rezim abla bla tak ako to tu bolo uz velakrat popisane...pokial viem biela muka a vyrobky z nej rozky zemle a tak ti moc k chudnutiu nepridaju tak obcas presvedc mamcu ze nech kupi aj zdravy celozrnny chlebik:)...