Problém s rodičmi

Príspevok v téme: Problém s rodičmi
sisi6

Viem že to sem veľmi nepatrí ale potrebujem pomoc. S priateľom sme spolu 4 mesiace bude to už pomaly aj 5. Je medzi nami 11 ročný vekový rozdiel.Ja mám 18 a on 29. Veľmi sa ľúbime. Moji rodičia o tom nevedia. Asi pred mesiacom začali niečo tušiť stále do mňa vyrývali či niekoho mám ja som sa to stále snažila kryť, no oni už vedia že niekoho mám. Problémom je že nemôžme byť spolu častejšie pretože on má pracovné povinnosti, a mňa brzdia rodičia, ak sa stretneme oni o tom nevedia a problém je tiež že len nedávno som mala 18 a oni majú zrejme stále pocit že som dieťa. Ke´d neprídem domov do 9 vyvolávajú mi kde som a s kým som. Vždy sa to dalo ešte nejako uhrať no teraz sa stalo niečo čo to všetko skazilo. Priateľ odchádza na 2 týždne preč a tak som sa s ním chcela poriadne rozlúčiť boli sme posedieť v bare aj s jeho kamarátmi a všetko sa nejak skomplikovalo a tak som nemohla prísť domov na čas prišla som o hodinu neskôr lebo sa inak nedalo. Snažila som sa to mame vysvetliť do telefónu no rozobrala som to asi tak že kamarát ten a ten(oni totiž vedia že poznám niekoho s takým menom dokonca tušia že je mojím priateľom) došiel za mnou aj s kamarátmi a zopbrali ma posedieť na kofolu lebo 2 dni pred sme boli dohodnutí ale nejak to nevyšlo a že on odchádza na 2 týždne tak sa chcel rozlúčiť ale že mám problém dostať sa domov lebo ma mal zaviesť jeho kamarát a stále nechodí a že ma to mrzí že som nechcela aby to takto dopadlo. Prišla som domov a otec mi vykričal že keď som sa chcela s frajerom rozlúčiť mala som povedať že by to bolo niečo iné ale ja ho klamem a pár vyhrážok. Odvtedy sa so mnou nerozpráva. Priateľ je na mňa evidentne tiež nahnevaný vôbec sa mi neozýva. Poraďte mi čo mám robiť? Ja už naozaj neviem. Je mi strašne. Ako mám našim vysvetliť že mám o 11 rokov staršieho priateľa a že sme spolu šťastní a nie je to žiaden z tých typov ktorému ide len o sex? Bojím sa že keď im to poviem budú ma sledovať ešte viac. Zatrhnú mi net aby som s ním nepísala zoberú mobil aby som s ním nevolala a budú ma sledovať s kým a kde idem budú vyvolávať kamoškám a tak oni sú v tomto strašní. Ja chcem byť len šťastná veď v´daka nim stratím aj kamarátov keď musím chodiť domov o čase ako malé 15 ročné deti. aj tie môžu viac ako ja. Ja chcem len aby som mohla normálne ísť von byť s ľuďmi s ktorými je mi fayn len tak sa večer zobrať a ísť si posedieť niekam do baru pokecať a hlavne byť s mojou láskou bez toho aby som sa musela skrývať a stále klamať a tým ubližovať aj jemu.

šakal

tak sa odsťahujte od rodičov, alebo držte huby a cvičte ako pískajú, alebo to robte ako ja za mladých čias mal som povolenie do 22 hodiny, jasné, že som prišiel ráno o 6, respektíve ma doviezli, fotrovci pičovali tak som išiel znova na akciu a prišiel som pre istotu o 2 dni a tak do okola

sisi6

Odvtedy ubehlo už viac času, nakoniec som z toho spravila väčšie haló nerozišli sme sa sme spolu stále, no nie je to také ako predtým. až doteraz som myslela že je všetko ok no začínam si uvedomovať že všetko je nejaké iné. Vôbec na mňa nemá čas, keď s ním chcem byť a navrhnem mu niečo tak on nevie a má niečo a výhovorky. Mám pocit že ma má na poslednom mieste. Mynule sme sa pohádali, a ja som bola najhoršia samozrejme ako vždy... povedala som si že už sa mu nebudem ospravedlňovať za niečo za čo skutočne môže len on a tak on nemal potrebu so mnou komunikovať a na 2. deň som ho videla asi 10 metrov odomňa s babou o ročník nišie nevedela som čo mám robiť či ísť za ním alebo čo a on sa robil že ma nevidí teda ja som si myslela že ma ani nevidel. potom som sa rozplakala rovno jemu pred očami som plakala kamoške na pleci no jeho to vôbec netrápilo šiel s tou kravou na pizzu. potom sme to nejak vyriešili ale teraz sa cítim ako keby ma už neľúbil. Nezavolá mi nenapíše mi sms na nete so mnou píše len tak aby sa nepovedalo, už 2 týždne ho chcem niekam vytiahnúť no nie on niečo má hlavne že s kamarátmi ísť čas má...neviem čo si mám o tom myslieť.

martinka15

jezich ved nesiel prec na rok... chapem tvoju mamu...asi kazda by tak reagovala, ale zas si nemyslim ze reagovala nejako zle.horsie by bolo keby ti nieco zakazala a podobne...mozno by ste sa mali viacej rozpravat... a ked uvidi ze si smutna tak bude smutno aj jej a mozno pochopi ze ho mas ozaj rada... ved uvidis ako sa to bude vyvijat. Neviem akych mas rodicov, moji by mozno reagovali podobne, aj ked ja som v casoch stredoskolskych svoje vztahy doma nevytahovala pokial neslo o nieco fakt vaznejsie...ale zas na druhej strane, ked si najdes po tomto rovesnika, tak budu celi nadseni akeho mas super chalana co sa k tebe hodi :-)

katusik20

to sisi - vies ty si si mozno zvykla na to ze s tebou nebol a ze mu chces navrhnut aj pauzu a tak ale to bolo iba preto ze vlastne ste sa nerozisli uvidis ako ti bude hnusne ked sa skutocne rozidete, a teraz ked sa vratil a skutocne mozno chce koniec tak a ty to vezmes v ,,pohode,, tak si ho vlastne nikdy ani nelubila tak ako si si myslela a NAKONIEC tvoja mama mala vlastne pravdu..ce

dievcatko..

nemal ist prec na dlhsie?
tak sa nanho vykasli ak si ta nevazi.. taky ti za to nestoji..
a mozem sa spytat kde to vlastne siel? a za akym ucelom na tak dlho?

sisi6

O to teraz už ani nejde čakala som že mama bude reagovať horšie ale on prišiel domov a chce to skončiť... teraz po tom všetkom je ako vymenený už to nie je on správa sa ku mne hrozne... Neviem čo ďalej