Problém s rodičmi

Príspevok v téme: Problém s rodičmi
sisi6

Viem že to sem veľmi nepatrí ale potrebujem pomoc. S priateľom sme spolu 4 mesiace bude to už pomaly aj 5. Je medzi nami 11 ročný vekový rozdiel.Ja mám 18 a on 29. Veľmi sa ľúbime. Moji rodičia o tom nevedia. Asi pred mesiacom začali niečo tušiť stále do mňa vyrývali či niekoho mám ja som sa to stále snažila kryť, no oni už vedia že niekoho mám. Problémom je že nemôžme byť spolu častejšie pretože on má pracovné povinnosti, a mňa brzdia rodičia, ak sa stretneme oni o tom nevedia a problém je tiež že len nedávno som mala 18 a oni majú zrejme stále pocit že som dieťa. Ke´d neprídem domov do 9 vyvolávajú mi kde som a s kým som. Vždy sa to dalo ešte nejako uhrať no teraz sa stalo niečo čo to všetko skazilo. Priateľ odchádza na 2 týždne preč a tak som sa s ním chcela poriadne rozlúčiť boli sme posedieť v bare aj s jeho kamarátmi a všetko sa nejak skomplikovalo a tak som nemohla prísť domov na čas prišla som o hodinu neskôr lebo sa inak nedalo. Snažila som sa to mame vysvetliť do telefónu no rozobrala som to asi tak že kamarát ten a ten(oni totiž vedia že poznám niekoho s takým menom dokonca tušia že je mojím priateľom) došiel za mnou aj s kamarátmi a zopbrali ma posedieť na kofolu lebo 2 dni pred sme boli dohodnutí ale nejak to nevyšlo a že on odchádza na 2 týždne tak sa chcel rozlúčiť ale že mám problém dostať sa domov lebo ma mal zaviesť jeho kamarát a stále nechodí a že ma to mrzí že som nechcela aby to takto dopadlo. Prišla som domov a otec mi vykričal že keď som sa chcela s frajerom rozlúčiť mala som povedať že by to bolo niečo iné ale ja ho klamem a pár vyhrážok. Odvtedy sa so mnou nerozpráva. Priateľ je na mňa evidentne tiež nahnevaný vôbec sa mi neozýva. Poraďte mi čo mám robiť? Ja už naozaj neviem. Je mi strašne. Ako mám našim vysvetliť že mám o 11 rokov staršieho priateľa a že sme spolu šťastní a nie je to žiaden z tých typov ktorému ide len o sex? Bojím sa že keď im to poviem budú ma sledovať ešte viac. Zatrhnú mi net aby som s ním nepísala zoberú mobil aby som s ním nevolala a budú ma sledovať s kým a kde idem budú vyvolávať kamoškám a tak oni sú v tomto strašní. Ja chcem byť len šťastná veď v´daka nim stratím aj kamarátov keď musím chodiť domov o čase ako malé 15 ročné deti. aj tie môžu viac ako ja. Ja chcem len aby som mohla normálne ísť von byť s ľuďmi s ktorými je mi fayn len tak sa večer zobrať a ísť si posedieť niekam do baru pokecať a hlavne byť s mojou láskou bez toho aby som sa musela skrývať a stále klamať a tým ubližovať aj jemu.

sisi6

Je mi z toho všetkého už strašne, ale ja neviem ako im to povedať, nedokážem sa s nimi baviť na túto tému. A skákať im po hlave na to som moc mäkká povaha a hlavne dosť citlivá nedokážem to len tak prísť domov o pol noci kedy chcem ja. Nedokážem im takto vzdorovať. Skúšala som to a nedopadlo to najlepšie vždy som si trpela následky zaracha a tak...a mne osobne bolo ešte horšie.

lilipo

No moj priatel je o 9 rokov starsi a mala som taky isty problem.nasim som na rovinu povedala kolko ma a nebavili sa so mnou dost dlho.Mama na mna kricala ze mu ide len o jedno..ale nevzdala som to a doslovasom im skakala po hlave...po roku sa s tym znierili asi a teraz ked ho uz aj spoznali tak lutuju aki boli...ked to s vasimi neide neide po dobrom,ako to neslo s mojimi,chod neskor domov a tak a uzivaj si a raz to budu musiet pochopit,j amam tiez18

deeee

hlavne prestan klamat rodicom, ublizujes tym najma sebe a tvojmu priatelovi.Ver mi, viem o com hovorim, sama som si tym presla a doteraz to lutujem....zamotas a do pavuciny klamstiev a sama budes trpiet. Radsej im to povedz a stoj si za svojim rozhodnutim, je to lepsie ako im nadalej klamat, ked uz nieco tusia