Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Som zufala.....:((

nestastnaaaa

vies ja nechcem nic riesit boloby to nespravne rozhodnutie chcem len
vediet co pomaha zabudnut na vsetko a ako nazbierat sily zacat odznova..

stasiika

TREBA SI UJASNIT ZE KAZDY VZTAH KRASNE ZACINA PAR MESIACOV TO JE SUPEEER ALE TO CASOM OPADNE A KED MI JE NAOZAJ SUPER AJ PO PAR MEDIACOCH ROKOV S TYM KOHO MAM MOMENTALNE TAK NERIESIM, CO S TYM DRUHYM OBMEDZIM AK SA NEDA TAK STRETNUTIA NA MINUMUM PRIPADNE MU NAZNACIM NECH MA NEVYHLADAVA ZE TO BOL OMYL, A UJASNIT SI SAMA SEBE HODNOTY O CO MI VLASTNE ISLO A AK SI NAMYSLAM ZE MOJ TERAJSI PRIATEL JE SUPER A MAM KLAMAT SAMU SEBA A O OBJAVE TVRDIM ZE HO NECHCEM KVOLI TERAJSIEMU TAK ZABUDNUT NA KECI DO TERAZ A SKUSIT DACO NOVEHO

nestastnaaaa

wowo nemozem prave zmenit nic.A on mi povedal ze vzdy dosiahol co chcel a ze sa ma nechce vzdat lebo budeme spolu stastny.viem ze by sme boli,ale nie je to mozne...musim len zabudnut

nestastnaaaa

Monicka a co mam robit ked ho vidam den co den a vypisuje mi?Chcela som si zmenit cislo ale nemozem..:((ja viem ze to casom preboli ale ja neviem co mam robit teraz.Mam z toho riadnu depku..:((

monicka2509

chce to cas,teraz to musi preboliet,asi to inak nepojde..darmo ti budem radit,aby si myslela na nieco ine..nie ty stale budes mysliet len na neho...kamkolvek pojdes,ale casom to prejde..neboj