Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

vianoce

luciferka

Ahojte, no vy mate ale vysoke rozpocty...., ja tomu s vojmu planujem cervne ponozky a jednu poukazku na tenis alebo squas....

natilka

chichi no rodicom domacu pekaren na chleba..sestre netusim.. priatel urcite nieco prakticke /kozmetika, trenky, zaujimave ponozky/ a nieco pre potesenie /kniha, spolocenska hra/..najlepsie musis vediet ty kto co oceni :))

orgi

vela chalanov a aj muzov ocenia prakticke dary, vsimla som si to uz u viacerych svojich partnerov:) Niekedy sa staci zamysliet, co im chyba a tomu sa zvycajne aj najviac potesia....tomu, ze si vsimate veci okolo nich.

lleilla

Maminke-kniha,alebo nieco na oblecenie
Ockovi-hmm-maminka snad nieco vymysli:)
Bratovi a jeho manzelke-kozmeticke balicky
Priatelovi-CD,petanque,vonavka
-mozno niekoho inspirujem:)

for4

ak viem, ze mojim blizkym to spravi radost, na peniaze nehladim. Aj ked drahemu by som urcite spravila radost cervenym ferari:-))

nuggetka

priateľ - peňaženka,darčekovú kartu na paintball a šiltovku
mamka - neviem
otec - botasky
kamarátka 1 - šatku
kamarátka 2 - venušine guličky :P

majka_

no ja teda este vobec netusim, ale snad nejake CD, mamke nieco do kuchyne... neviem. alebo nejake knihy surodencom...

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.