Panenská blana

gumena anca

no to mi odlahlo,,,,, ale vraj su a taky co to zistia,,, moj opity z toho nebolllll, bol triezvy a riadny nadrzany :D

gumena anca

cawte, chcem sa spytat len to ze ci je mozne ze chalan zistil ze som bola panna, on skuseny, ja som mu to nepovedala, ale ani som nekrvacala, kus to bolelo ale dalo sa to vydrzat, p.s. bolo to davno.dik

kaktuska

Ale vsak klud je mlada a neskusena tak sa chce uistit, bohvie co jej kamosky natrepali do hlavy ked si mysli ze sa da prist o panenstvo pri sporte, tak je dobre ked jej na to odpovedia starsie baby. A nahodou aj moja kamoska sa ma na pretrhnutie pytala a to uz mala dost rokov ale bola jednoducho neista, chlapi take veci neriesia lebo nemusia ti niekedy ani nevedia ze sexovali. Bohuzial mi si musime cez pretrhnutie a trochu krvicky jednoducho prejst. Tot vse!

dancaBB

akoze baby a naco tu riesite ze ci mate blanu alebo nie??a co to ovplyvni??tak chod za gynekologom a on ti to povie ci ju mas...aj tak tym nic nezmenis..vy mate take problemy...a ked ju mas prilis pevnu tak to spravi len gynekolog..to tu my nijak nezmenime...my ti ju nepretrhneme...ved ked sa bojite sexu a bolesti pri prvom sexe tak nesexujte a mate..mna to vobec nenapadlo ked som mala prvy sex riesit nejaku blanu...bola som nervozna a to bolo vsetko ale zas ze by som to riesila tyzden predtym...robite z komara somara..fakt

kaktuska

Prist o nu pri sporte to si kde pocula?!!! Nemusis sa bat toho ci mas blanu moc pevnu mne sa roztrhla az na druhykrat a nic strasne sa nestalo dokonca si to dotycny ten prvykrat ani nevsimol:-D To ze sa blana neda vobec roztrhnut byva ojedinele a da sa to u gynekologicky rychlo vyriesit takze sa neboj a hlavne na to pri milovani nesmysli lebo si to vobec neuzijes sa budes prilis strnula. Blanu je vydiet iba pri pohlade medzi pysky ak si zvedava pouzi zrkadielko nech teda vies ci ju este mas :-D

juj bojim sa

este mam strach ze coked mam blanu prilis pevnu a ze mi ju chalan nedokaze pretrhnut..a ako zistim ci ju vobec mam bo vraj da sa o nu prist aj pri sporte a tak da sa uvidiet?

ideeeees

Ja som po prvom styku trochu krvacala, pri druhom som krvacala dost, ovela viac. Asi mi dostatocne pretrhol blanku az pri druhom raze. Robili sme to na strmom svahu, posmykla sa mi noha a "vpalil" do mna.

astar0t

ludia..som zufala...krvacam po phlavnom styku asi dva dni..a neviem kdy to skonči..ale po ychto rispevkoch som sa trochu upokojila..lebo vidim,že som neni sama..ale na druhwj srane ma nepotesilo napriklad to,že ,,moja kamaratka krvacal tyzden,, mne to musi prestať..čo mam rboiť??:(((( odpiste plosiiim