Odfarbenie ciernej na blond

ciernovlaska

Nedavajte si ziadne farby na vlasy ani odfarbovace nic ja som chcela z ciernych na blond a mala som vlasy ako natahovacia guma ,,,,zase som presla na ciernu lebo blondmi vobec nechytila vyzerala som ako rysava obluda

MuckujemHo

Caute.Mám svoje tmavo-hnede vlasy momentalne su prefarbene na cerveno ale vidno mi ju uz len na slnku.Chcela by som si dat blond melir,ale ja si este k tomu musim vlasy žehliť :( Už teraz mam od zehličky zničené vlasy ale ten melír chcem strašne.Aký melir by som si mala dať aby som nemala ryšavý melír ale blond ?? :)

qqqq

nathalixx

Ahoj na tvojom mieste by som asi sla na to postupne alebo vobec,,,ja som toto spravila a totalne sa mi polamali vlasy, vypadavaju a zo zdravých vlasov mam jednu skaredu metlu

erika KL

ahojte.tak ja som toto absolvovala vcera..16 rokov som si odfarbovala vlasy na blond..palettkou superblond..mala som krasne polodlhe blond vlasy za tie roky..az minele mi preplo v hlave ze chcem zmenu..ale extremnu..dala som si na to ciernu...chyba velka...na tych blond vlasoch mi to vobec nedrzalo..viem ze cierna sa rychlo vymyva ale toto bolo az prilis rychlo..1 2 umytia a na koncoch mi normalne presvitala blond farba..kedze som si to drbla na hlavu doma tak az neskor som zavolala kadernicke ze co stym a ona i povedala ze ta farba tam ani drzat nebude...roky peroxidovania atd...tak co stym.moje dlhe vlasky som musela dat ostrihat..a mja farba uz ani ne cierna ale bledohneda...hnus..vydrzala som tak dva mesiace necele..a vcera som bola u kadernicky nech mi to vytiahne...vyperoxidovala celu hlavu..bola som taka rysavo orandzova...na to potom dala c10..a je to vpohode..sice ne tak ako som mavala..ale som rada ze som sa tej hnusnej farby zbavila..som taka trosku blond rysavka ale kadernicka mi povedala ze min.za takych 5 dni mozem kludne dat este jednu c10 a uz mi to prekryje cele...samozrejme zabaly a kury na vlasky..

Sis_

Ja som tiež mala čierne vlasy a chcela som naspäť moje svetlejšie no dosť si moje vlasy vytrpeli.. najprv som si dala zosvetlovač ku korienkom a neskor blond farbu ktorá mi mala zosvetliť vlasy o 5 odtieňov no vyzeralo to hrozne :D polka hlavy oranžová polka žltá :D no nakoniec som sa ostrihala dala celu hlavu na blond a potom dala normálnu svetlu farbu

Tinka10181

Čaute baby tiez som mala cierne vlasy a dala som sa na blond co teraz neskutocne lutujem mala som vlasy po pas a po prvom stahovani to bolo fajn kadernickami podstrihla iba konceky no po druhom stahovani farby to uz dopadlo horsie ostrihala ma a teraz mam vlasy po plecia :/ znicene zosusene a cele krepove :) citala som si vela info a tak a dala osm si na vlasy, olivovy olej med a kvlapky citronu mozem odporucit vazne mit o pomohla vlasy uz nemam ani suche a ani krepovane :) ale aj tak sa idem prefarbit na hnedo alebo cierno lebo ta blond je hnus proste ako zrzka hnus no nikdy viac !!

sydney

to mas beh na dlhu trat. mala som kedysi tmavocokoladovy odtien a skonstatovala som,ze blond mi viac pristane,ale trvalo mi skoro 2 roky dostat sa na peknu blond. ked zosvetlujes, vzdy u kadernicky, mozes max.o 2 odtiene hore,ak si ich nechces znicit. ja som chodila s odtienovanou hlavou doslova,ked to vyrastalo a postupne sa odfarbovalo,ale kaslat na to,je to za mou a vlasy aspon nie su znicene :)

miminuska33

tak,aby som vas troskapotesila.prave som si po domacky odfarbila s ciernych na blond.3 hodiny prace.melirom som odfarbila celu dlzku vlasov/12% per./po vysuseni vlasov natrela olejom vlasy,naniesla som palette deluxe UIL,vysusila,natrela olejom vlasky,pouzila sampon pallete-strieborny,po umyti som preliala vlasydymovym barpon,potom som umyla fialovym samponom,dala som si masku,vlasky su jemne,super,tesim sa!

kačena

ahojte babi ničoho sa nebojte sa mam svoje svetlo hnede vlasi a stale som si ich farbyla a dostala som krasne biele vlasi to nieje pravda že nedostanete krasni otien aj sami lebo ja som to zosiahla trvalo to trošku dlšie ale podarilo sa to tak nezufajte..,