Mam zlomeny nos?

Príspevok v téme: Mam zlomeny nos?
meta

Ahojte, vcera som mala mensiu nehodu a budhla som sa s nosom priamo do hrubej tazkej drevenej stolicky... presnejsie som si buchla tusim tu taku kost..strasne to bolelo, zatmelo sa mi pred ocami a pocula som taky prask..bolest bola brutalna ale krv mi netiekla..nos nevyzera nejako zdeformovane mozno je trosku rovnejsi heh..akurat ze ma dost boli hlavne ked sa dotknem na jednom mieste tak to dost boli.Krv mi sla az dnes trosku.. ked sa chcem vysmrkat tak to tiez dost boli.Mne vsak nikdy nesla krv z nosa a aj ked sa porezem tak nekrvacam dlho.Dycha sa mi trosku horsie.Co mam robit???Myslite, ze je zlomeny???... este som zabudla ze nezmordel napuchol fakt len minimalne ani velmi nevidiet ze je napuchnuty.

Adam5

Dobrý deň ,pred 2 dňami som dostal loptou do nosa, asi to mám zlomené, nebolí ma to vôbec, iba keď sa sa chytím toho miesta. Zlomené to je preto lebo cítim ako sa mi tam hýbe kostička, inak mi to vôbec neprekáža. Tak sa chcem opýtať či by mohli vzniknúť nejaké problémy keby to nechám zrásť

nooooo

JozkoOoooooo a este si myslim ze ti ho nenapravovali preto lebosi ho mal opuchnuty a este nevedeli ci ide o zlomeninu mozno..

noooo

prepac opravujem sa odpoved mala ist tebe JozkoOoooooo... ja som mal zlomeny nos tez pred nedavnom.. a mal som ho uplne z deformovany.. tak isto som ho mal aj par krat prasknuty.. a dost krat narazeny.. mne ho napravili asi do 10 min od zlomenia cize napravenie ma vobec nebolelo.. a ked ti to spravia za 5 dni tak to tiez nebude boliet si myslim.. samozrejme trocha hej.. ale nie moc.. ale pojde ti krv.. a potom mozes mat horucku. .alebo taky neprijemny pocit od hlavy teda aspon jasom mal.. ma bolela hlava

nooooo

ahoj meta :ja som mal zlomeny nos tez pred nedavnom.. a mal som ho uplne z deformovany.. tak isto som ho mal aj par krat prasknuty.. a dost krat narazeny.. u teba asi ide iba o narazenie kedze nieje zdeformovany to by si videla.. opuch aj troska krvy su aj pri narazeny,udreti nosu

JozkoOoooooo

Som v skotsku, včera som si zlomil nos je krIvy veľký napuchnuty ale vôbec neboli a ani nebolel. U lekára mi povedali aby som prišiel o 5 dni prečo? Však sa môže začať zrastat atd.. Ako dlho sa zrastat? Boli to strašne pri napravani? Vopred dAkujem

sustak

asi pred tyzdnom som spadol nosom o vanu islo mi dost krvi ale nebol som u lekara nebolelo to velmi tak som nesiel bol opuchnuty ale uz je to v poriadku len jednu dierku mam stale zapchatu neviete cim to bude? myslel som ze tym ze som aj nachladeny trocha alebo nejaky vnutorny opuch. no neviem asi pojdem k lekarovi

ocino

Mala by si íst na chirurgiu.Dcérka si v škole asi pred 2 mesiacmi zlomila noštek a vôbec to nevyzeralo na zlomeninu.Bol by som sa s manželkou aj stavil, že to nie je zlomené a bolo..Takže neváhaj!