Prvý sex:)

Príspevok v téme: Prvý sex:)
ouje

no takže som s partnerom 3mesiace.Na Silvestra by sme mali byť spolu na dome no a chceli by sme to skúsiť ja som totiž panna čiže budem to mať asi o to ťažšie:) ale rozmýšľam o tom že mám dostať krámy niekedy okolo Silvestra a kedže by som s ním mala sex a krámy by som nedostala meškali by mi tak uvažujem bolo by som potom asi vo veľkom strese..tak chcem tak urobiť že po sexe by som si dala tabletku tzv. po ..prosím pradíte mi ako sa volá nejaká taka tabletka a koľko stojí:) ďakujem

niekto

hmm no tam sa zavadzaju cipky alebo krem cez aplikator este pred stykom
ak si uz pouzivala tampony by sa to mozno dalo neviem....

alica7

Ak si nemozes dovolit pomerne male % rizika pri kondome, zajdi si ku gynekologovi po normalnu HAK. Aj ked inokedy pisem ze je to svinstvo, pre taketo pripady asi jedine vychodisko ... neviem co Ta napadlo davat si tabletku po .. Asi zasa niekde v dievcenskych casopisoch davali reklamu? To je uplny nezmysel .. 1) velky zasah do organizmu, rozhadze cyklus 2) Ak by doslo k oplodneniu, tabletka sa postara o to, aby sa zarodok neuhniezdil (cize vlastne dojde k potratu .. robi to aj HAK, ale s mensou pravdepodobnostou)
Takze tak. A hlavne nestresuj :)

niekto

blaznis ? tabletka po je posledna zachrana ma dost malu ucinost a uplne ti moze narusit cyklus je to pre organizmus hodne silna zataz