Antikoncepcia vreya

magda333

dobry den,chcela by som sa opytat, ci mozem byt tehotna ak som poslednu tabletku z blistra uzila v pondelok rano o 10:00 a spriatelom som sme mali nechraneny sex na druhy den cize v utorok..??? za odpoved vopred dakujem....
p.s:uzila som vsetky tabletky, bez vynechania v spravny cas

majkaw

ja sa skor obavam ci nemozem byt tehotna,ak som parkrat nevzala tabletku v presnom case,ale aj tak ti dakujem velmi pekne,a tu bolest hlavy mavam aj ja,myslela som ,ze migrenu mam zo skoly,zo stresu,ale ocividne asi z hak.dakujem,ahojky:)

zuzka jur

majkaw ak si v pohode myslím,že sa nemaš čoho obávať.mne vreya vyhovuje,a hlava ma bolí len vtedy keď ju neberiem.pa

majkaw

momentalne zacinam tretie balenie,a kedze je pre mna nova,tak som sa snazila ziskat nejake materialy o nej na internete,a na ceskych forach som take postrehla,ze zeny sa tam zvacsa pytaju prave na tuto otazku.takze ty ju beries uz dost dlho,tak sa nemusim obavat?:)dakujem

zuzka jur

A kde si čítala,že to musíš brať s inou HAK?Ja ju beriem už rok a nikto mi nič také nepovedal.A to chodím k lekárovy pravidelne aj na prehl.a recepty každé tri mesiace,akurát som postrehla,že počas dní ktoré ju neberiem ma strááááášne bolí hlava a neviem či je to OK.

majkaw

prosim vas ake mate skusenosti s vreyou?nikde na internete sa o nej nemozem docitat.pred rokom som brala mercillon,pribrala som,plet sa mi zhorsila natolko,ze som ju musela vysadit kvoli zavaznemu akne,pri tejto mam vsak plet cistu.Avsak niekde som sa docitala,ze tato HAK sa ma uzivat v sprievode dalsej HAK proti otehotneniu,ake mate v tomto smere skusenosti?