Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

zufalstvo a strach

Príspevok v téme: zufalstvo a strach
kitilienks

mam strasny problem.. som strasne nervozna lebo asi pred 4 rokmi som mala dost nasilny pohlavny styk s podla mna hiv pozitivnym chalanom. kym som si vsak uvedomila ze som sa vlastne aj mohla niecim nakazit ubehli dva roky. potom som zacala studovat na nete vsetky mozne pohlavne choroby a vsetky moje zdravotne priznaky ukazovali na hiv. Tak som sla ku gynde a ta mi spravila testy na hiv a sifilis. Vyslo mi vsetko negativne tak som bola spokojna.. Ale nie uplne kludna lebo som vedela ze moj zdravotny stav neni uz co byval.. tak som sla za obvodnou a ta mi testy spravila a zase to bol negativne..Uplynuli od vtedy 2 roky, ja mam priatela ktoreho milujem a spime spolu bez ochrany. Ja som jeho prva..No minule som zase nahodou nieco citala o hiv a sa mi zda ze zase mam vsetky priznaky.. Mam oslabenu imunitu, nasli mi nejaku koznu plesen, nasli mi fibroadenom a este mi neustale mravci v rukach a nohach... Tie testy som si dala robit v ziline tak sa bojim ci je to 100percentne.. uz mi z toho sibe a strasne sa bojim lebo buduci tyzdne na operaciu toho fibroadenomu..A este mi zase robili vysetrenie na hiv- akoze predoperacne ale dnes este nebol vysledok a teraz sa zase strasne bojim....

andy

To si nemyslím, že by si niečo také dovolili, vieš si predstaviť potom tú "karanténu"? Určite ho nemáš, keď sa s tým nedokážeš vyrovnať (možno to je kvôli tom násilnému styku), skús vyhľadať odbornú pomoc, aby si dokázala byť spokojná a netrápila sa nejakými hlúpimi predstavami. Držím palce

kitilienks

dakujem ti musska za útechu, už sa cítim trošku lepšie, aj keď ten pocit vo mne je ešte všelijaký. Mám obavy hlavne pre to, či v tom laboratóriu tam naozaj robia tie testy či tam len tak nedávajú že negatív kvoli šetreniu...Lebo je väčšinou dosť malá pravdepodobnosť že je niekto pozitívny...

musska

Mozem ti odprisahat, ze urcite hiv nemas, hlavne ked si si robila dva testy, neboj nic. Aj keby chalan bol pozitivny, jeden styk je dost mala pravdepodobnost, ale ty nemas,ved ta testovali. Po tak dlhej dobe su testy 10000 percentne. Je jesen, imunita klesa a ochorenia vyliezaju na povrch. Vacsina ludi ma nieco s plesnami, ci uz na kozi, traviacom trakte, atd,...nestresj sa zbytocne, inak si privodis este viac problemov. Mrzi ma ten nasilny styk, ale ked mas teraz dobreho priatela,tes sa z neho a nemysli na zle veci:) Aj ja mam teraz casti znizenu imunitu, a mravcenie tiez, nemozes vsetkemu pripisovat taky vyznam, neboj sa nic:))