opustim muza koli svokre

lenuliatko

ja som porodila v utoro minuly tyzden.a svokra mala este nevidela.a ani ju tak skoro neuvidi.nepustim ju ani k na do bytu oretize jej vadi vsetko.farba zavesov podlaha frba hrncekov moje vlasy a hlavne nase nepodarene decko.

dd

kocky, ja sa len pripojim..k svokre napisem len tolko, ze ked sme oznamili s manzelom, ze sa ideme brat, bolo peklo, poohovarala nas po celej rodine, dokonca som sa dozvedela, ze povedala, ze ona sa nebude pozerat ako mame cernosske deti(pre info, aj ja, aj manzel sme bieli, ale to leto predtym, ako sme oznamili, ze sa berieme som bola v anglicku, tak si asi myslela, ze som tam volakde otehotnela s nejakym cernochom alebo co..), ked sme cakali dcerku, tak vyhlasila, ze ci sme nemohli mat radsej dvoch psov ako decko, doslova mi povedala:"ak mas v sebe kuska hrdosti, tak si zariad, aby ste nemali hned druhe decko, ber nejaku antikoncepciu", v den porodu mal manzel mensiu nehodu(jemu sa nic nestalo) a mojim rodicom narobila este v ten den doma take sceny ze az..teraz je z dcerky cela pos...a, tvari sa, ze ona nic, je ta najlepsia na svete, vyhovara, ze jej dcerku ani nedame, ako keby bola nejaka xantipa atd..snazim sa ju respektovat, aj ked nas vztah je v podstate na bode mrazu..ked ju nevidim, nepocujem, nie som s nou v kontakte, som kludna vyrovnana osoba..jakmile som s nou v nejakom kontakte, tlak mam v oblakoch a nervy doslova v kybli..a to co som tu napisala, je len nepatrny zlomok z toho, co som si s nou za 2aj stvrt roka uzila a este obcas aj uzivam..ucim sa pomaly postavit si pred seba pomyselny mur a nepocuvat ju, lebo ak by som sa tym mala trapit, asi by som velmi rychlo skoncila v nejakej liecebni..

[zruseny17]

ja by som im maleho nenechala...svokor je taky ze "daj mu na zadok nech ma preco plakat"...jak keby dvojrocne dieta chapalo co od neho chce...
ale inak suhlasim...treba to vyuzit:)

monicka2509

kocky,ja mam taky isty problem,hoci my s priatelom este nie sme ani manzelia,ale ta jeho matka..to je neskutocne nieco a najhorsie je,ze ona si vymysla a klame a on jej veri,ved je to jeho matka..boli sme spolu este len mesiac a uz povedala,ze ako budeme my dvaja zit,ked ja neviem varit..co nie je pravda...teraz byvame spolu a o celu domacnost sa staram ja..ja uz ju nemozem ani citit

buduci golem

hehe, to ja mam opacny problem :)

moja zena a moja matka velmi dobre vychadzaju a kuju na mna spolu pikle.

takze mna moja zena ohovori u mojej mamy a ta jej da za pravdu a hned jej poradi, ako na mna. :)