opustim muza koli svokre

[zruseny17]

ja by som im maleho nenechala...svokor je taky ze "daj mu na zadok nech ma preco plakat"...jak keby dvojrocne dieta chapalo co od neho chce...
ale inak suhlasim...treba to vyuzit:)

[zruseny17]

ja to riesim tak ze ked nemam na nu naladu tak k nim jednoducho nejdeme...a ked mam nahodou zachvat dobrosrdecnosti tak pobalim veci a nejak to pretrpim...maly sa tam vyjasi,ja beham za nim,tak aspon nemusim byt s nimi...a naucila som sa zobrat si vzdy z tych navstev aj nieco pozitivne...akoze napriklad sa tam vzdy nabalime,tak nejaky cas usetrim na nakupoch:)

...

neboj zuzuli, časom to prejde. Len ju skús akceptovať iba tak ako som hovorila. Matku svojho manžela a dosť. Nepočúvaj, ked ti niečo hovori, robí nazlosť, ked sa ti smeje, otoč sa jej chrbtom. ŤAžko je ovládať sa, ale ked to raz urobíš budeš na seba pyšná ...

zulik

no ako citam vase prispevky,asi si do toho jazyka zahryznem este raz aj ja.boze,ale tak by som jej do piiiiip vynadala az sa trasiem.hej tu ide o vsetko aj o deti,ale doparoma ja ked "ju"vidim mi je zle,chce sa mi vracat a predstavujem si ako ju taham za vlasy z dveri von.

...

som rada nikhuska, že si mi dala trošku za pravdu.
je to veľká námaha, niekedy vydržať, zahryznúť si do jazyka...
poznáme to...
a nakoniec aj moja dcéra ked sa ma spýtala, že prečo nejdem ku babke, a prečo ju nemám rada, detičky to vycítia a nechcela som aby sa trápila, tak som si proste povedala, že to vyskúšam takto.
zatiaľ to funguje... ale niekedy by som kričala... až by sa kopce triasli.

[zruseny17]

to ako keby som pisala ja:)aj ja mam stale pocit ze manzel nic neriesi,tiez cakam ze si ma viac zastane,viac ma podpori...a tiez uz som mu viackrat balila kufre:)))naposledy pri takejto hadke povedal ze sa zriekne svojej rodiny a uz k nim nikdy nepojdeme...Ale potom prisiel vecer a nas dvojrocny syncek si k nam lahol a ja som si uvedomila ze co ak raz on,moje male zlaticko sa zriekne mna lebo jeho manzelka to bude chciet???tak som si povedala ze svokru zacnem akceptovat ako manzelovu matku a jej poznamky na svoju osobu zacnem naozaj brat jednym uchom dnu a druhym von...len keby to bolo take jednoduche:)))