Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

KLUB chudnucich =)

aja05

ja som si musela povinne dat kapustnicu a k tomu krajec chleba ani nechcem vediet co vsetko v tej kapustnici bolo a dala som si aj majonezovy salat s rybou tak takuto porciu jedla som uz davno nemala a teraz mi je zle jak konovi ale nevadi nebudem sa pre to trapit ved su Vianoce :) takze otazka podla mna si daj hocico a potom uz po 18hodine nejedz a hotovo

otazka

babule mam otazku :) na veceru budem jest len kapustnicu (to si neodpustim);) druhe uz nebudem
ale ma zaujima co je dietnejsie? ked si tam vela \"cisteho\" alebo vela kapusty? polievka je sama o sebe dost mastna ale iny vyber nieje:( tak aspon cim menej uskodim ked si dam vela cisteho alebo vela kapusty? dakujem

rachabb

di-si, ja mam do 50 kg o ktorych pises este 20, a tolko ani nechcem schudnut, takze tak.. Nabuduce ked niekoho obvinis z anorexie tak ho pomenuj. Pekne vianoce aj Tebe.

aja05

di-si to patrilo mne a rachabb alebo ako to myslis? lebo tak od anorekticky vychudnutej mam daleko... a myslim ze aj rachabb

di-si

Ahojte,,,preco na kazdej z tychto stranok musia byt s prepacenim nejake nazori dievcat ktore maju 171 cm a vahu do 50...bavy vas to ked vas ludia obdivuju?a ked nie tak je len jediny dvovod ze potrebujete lekarsku pomoc,,,lebo to nieje zdrave...ja mam 163 cm a vahu 65 kg a 22 rokov...a som tu na to aby som si precitala rozumne nazory a nie nejake pretvarovanie...mali by ste sa nad tym zamysliet a radsej napisat a pomoct tym ktory to potrebuju ako si udrzat alebo docielit taku vahu...dufam ze ste sa neurazili nebolo to mojim zaujomom..

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.