KLUB chudnucich =)

rachabb

aja, to nie je dobre, lebo ked budes chora, nebudes ani vladat cvicit...Ja som tak dopadla minuly tyzden. Ale nastastie som ani neschudla ani nepribrala...

bara

Oriesok, podla toho, co som citala by sa orechy mali jest najneskor o 14, lebo su tazke na travenie a nemali by sa miesat s nicim inym. Mas pravdu v tom, ze su kaloricke,ale obsahuju mooooc dolezite latky. Ja mam vzdy v zasobe vlaske orechy, madle, tekvicove a slnecnicove semiacka. Minule som objavila dokonca marihuanove v bio shope(nie su z nich haluze)! Urcite by si ich pri diete namala vylucit!!

katu5ik

baby, ako sa volá prosim vas takyto stroj? :D
www.uloz.to

hadam pochopite ako to ma vyzerat..je to vacsinou na vnutornu stranu stehien, sa to da medzi nohy a stlaca...ale chcela by som vediet, ake ine cviky sa s tym este daju..dakujem.

rachabb

aja, ja nemam delenu stravu, jem normalne 5x denne a cvicim...a hlavne som sa zriekla svojej drogy t.j.sladkosti...Ved aj ked pomaly, snad to pojde dole...

aja05

hlavne som sa vykaslala na nezmyselnu delenu stravu a co ja viem co este.. zacala som sa 5krat denne stravovat a cvicim

rachabb

Aja, jaj, tak budem musiet vydrzat. Idem cvicit:) Tak lahko sa nevzdam. A po mesiaci sa Ti vaha pohla len tak, alebo si musela zvysit vykon ci znizit prijem?