Skusenosti so zenatymi...!?

Príspevok v téme: Skusenosti so zenatymi...!?
negativka

Ahojte...ak mate aj vy nejake skusenosti so zenatymi alebo cerstvo reozvedenymi,budem rada ked sa aj vy podelite so svojimi skusenostami...ja som mala takyto vztah a znova ma to presvedcilo ze chclapi su svine a ze nas len a len vyuzivaju...aj ked ani my v tokm nie sme nevinne ale zaraza ma,s akym kludom a presvedcenim podvadzaju a vyuzivaju...myslim ze nie som z dalekajedina,co ma takuto skusenost,vsak?...

negativka

to ti poviem az z vlastnej skusenosti som pochopila ze tie bozie mlyny melu fakt isto...:))) na kazdeho dojde...uz fakt neverim na lasku na cely zivot

ziram

Mam skusenost so zenatym, fantasticku. Fakt to stalo a stale stoji za to uz 15 rokov. Hlavne preto, ze ten uzasny zenaty chlap je uz 15 rokov moj manzel. Ci su chlapi svine na nas, tak to si vo velkej miere ordinujeme same cez nich. Rovnako je predsa namocena v takomto vztahu aj druha strana, teda milenka. Asi je to tak dobre v zivote zariadene, ze aj horke kalichy sa musia vypit do dna

negativka

Mila lilina...nehladam v temach...rada by sompocut aktualne nazory,nehladam ziadnu odpoved len skusenosti...vies aj ja som bola zamilovanana a velmi a ten vztah trvla dost dlho na to,aby ma zruinoval.Citila som,ze ho milujem a ze on miluje mna ale je to vsetko len jeden velky podvod voci vsetkym...ak sa ti da vrat sa z kratsej cesty

liliana.

mám skúsenosť so ženatým. milujem ho, veľmi, aj keď viem, že nikdy nebude môj. Ale týchto tém tu bolo strašne veľa. pohľadaj.