Da sa najst seriozny vztah po 30tke?

estradiolka

krasna30, to si bola 10 rokov v neperspektivnom vztahu? A nevzal si ta po tak dlhom case? Ja neviem pochopit, ked zena chce dieta a chlapa nema, lebo ja chcem dieta prave kvoli tomu chlapovi (mat jeho potomka, aby nas este nieco viac spajalo a vidim sa v tom muzovi...). Som za to, ze dietatu ma predchadzat dlhodobejsi vztah.

mojatvoja

krasna najkrajsia a zeta, nezaskodilo by tu do tejto temy nasypat trochu zrna..ani sa uz necudujem, preco vas kazdy opusti

krasna30

bobika tak to je skvele ze si nasla svoju polovicku, kiez by som aj ja mala to stastie...tak snad to vyjde niekedy

krasna30

to mas pravdu radsej pockat na poklad ako sa trapit s nejakym magorom, ale vies pride vikend a ja som sama....akoze cez tyzden som v praci to je pohoda, ale cez vikendy vacsina kamaratok ma svojich muzov alebo frajerov a tak...A v rpci niekoho nabalit nehrozi-zenaci vsetko ....

sunnie

ale zas ber to tak ze lepsie byt sama ako mat na krku nejakeho magora, alkaca, suknickara atd.co by ti len nervy robil. co ma prist pride a kazdeho druha polovicka niekde caka :)

bobika 1

Zetta, asi ano je to aj o šťastí, lebo keď vidím čo majú maju moje kamarátky za hovada, nakoniec aj ja som mala jedno:)Naozaj tento je najlepší na svete. Lubi ma aj moju dceru s pred.manž.ako kona, kupi čo na očiach vidi a travi so mnou kazdu volnu chvilu a teraz mame 2 mesč. sznčeka tak nam už nič necýba ku šťastiu a ešte je aj veľký fešak ale asi po tých útrapach čo som si zažila sprvým mužom sa mi Pán Božko odmenil...:-)

krasna30

ano ja mam presne taketo predsudky, aj ked vidim na nom ze ma miluje taku aka som, nosil by ma na rukach, no ked deticky ochoreju, alebo bude treba korunky vzdy bude skakat ako piskne byvalka....a to neviem ci chcem, ale keby tohto nebolo - je to moj ideal

zetta

No to je blbe, ja by som tiez mala zabrany, tazko povedat. Ale mala by som pocit ze uz nepatri len mne, nie som pre neho vsetkym. Su tam aj rozne predsudky... ale to je moj pohlad na vec.

krasna30

no pozri poslem ho do neviem coho, nadam mu nech sa o mna nezaujma ale ked si nezavolame 1 den som nervná...Je to taky zamotany pribeh, chcem aby sa vratil k rodine no on tam nebol stastny ale aspon koli deckam nech tam je ale on nie....Chce si zacat so mnou ale ja sa branim .... nic spolu nemame...