Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mam strach...pomôže mi niekto?

Príspevok v téme: Mam strach...pomôže mi niekto?
misul

Ahoj.myslíte si ze je normalne ze mam strach zo sexu.ze mam priatela ale proste bojim sa s nim mat sex....nie ze by mi na nom nieco vadilo..ale dovodom je že sa bojim ze zostanem tehotnaa...je to normálne že mam strach???Ja simyslim ze mi uz sibe alebo ja neviem:(Co mam robit prosim poradte mi:(Ked budem mat antiku mam sa aj tak bat:(ja viem ze antika chrani.ale ja tomu neverim.prosiiim poradte pomozte:(

mimkaa

ja som sa tiez priserne bala liezla som tym priatelovi na nervy.. potom sme mali a ja som sa este stale bala pocas celeho sexu.. bolo to nove a skvele ale aj tak, co ked zostanem v tom.. potom sa to opakovalo strach postupne opadol, teraz beriem antiku a nemame kondom, urobi sa do mna kludne a nic sa nestalo, uz to beriem 4 rok ale na tik tak presne som pedant just

jaja

pockaj dovtedy, kym bude tuzba vacsia ako strach. neprekonavaj sa. urcite taka chvila pride. a ak nie, tak to nieje spravny partner.

yessy

ahoj misul....je to normalka aj ja som sa bala....no potom to uz islo.....chod si predpisat antikoncepciu..alebo aspon kondom.....neboj nic sa ti nestane..ved je aj 24hodinova tabletka mala som ju 2x

dida007

aj ja som sa prvykrat bála,a aj po tom troska,ale to prejde kadzy sa boji ked robí nieco nove,a ak budete davat pozor tak antik. bude chánit

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.