priberanie

Príspevok v téme: priberanie
36841351

Mam isty problem.Mam 18 rokov.Hraval som futbal sutazne ale koli vysokej skole som s nim musel prestat.a tu nastal problem.ako som zacal byt bez pohybu zacalo mi rast brucho.koli skole nemam na daky pohyb cas dost mi to prekaza.hadam 18 rocny chalan nema mat na bruchu sadlo.a teraz neviem ako to vratit na povodny stav.ved sa ani diavcatam nebudem taky pacit ked budem v plaukach abo co.prosim o dake rady.dakujem

...

No to iste.. tych par brusakov mu teda pomoze.. Posilka alespon 3x do tyzdna obetuj si hodinku casu piatok sobota nedela a mas namiesto sedenia pri TV alebo to praktizuj ako oddych pri uceni ako ja.. Ked mam prestavocku zbehnem na 2 hodky do fitka a mam (hodka cvicenie hodka ceesta tam spat sprcha atd..) dojdes a ucis sa dalej snad ta to nezabije

andy

Keď nemáš čas na šport, skús cvičiť doma. Daj si záväzok, každý večer nejaké bruchačky a keď si na to zvykneš pravidelne (ako na umývanie zubov), uvidíš, že namiesto pivného bruška tam budeš mať poriadny sval, ktorým sa budeš môcť na pláži chválit