Biopsia krčka maternice

evita2

Nena, mne aj sestrička hovorila, že to je bolestivé a preto sa to robí pod narkózou. Tebe to tak nechceli robiť? Mne budú robiť opakovane cytológiu a podľa toho sa uvidí, ale pochybujem, že sa tomu vyhnem

nena3

Evita-este som zabudla,bolo to neprijemne,trochu to bolelo,a potom som krvacala,takze musis mat vlozku pri sebe lepsie.Trvalo to asi 10 minut.
Ale po biopsii som vysla z ambulancie a ledva som chodila,bolelo podbrusko,a neprijemny pocit som mala (tam dole).
Robili mi to v pondelok a uz v stredu som isla do obchodu a zostalo mi na odpadnutie a zacalo ma zasa boliet brucho.Veru som sa vystrasila,mam malicke deti,este aj bolo horuco...no veru potom som bola len doma.
Inak tyzden po biopsii som mala hnedasty vytok.
Drzim ti palce.

nena3

biopsiu mne robili ambulantne,vzali mi 3 vzorky,po vysledkoch nasledovalo zmrazovanie
inak po biopsii mi bolo hnusne,nespala som celu noc,neprijemne,ale nastastie iba jeden den

monika11

biopsia je vzorka tkaniva, ide o to, v akom rozsahu, pri biopsii v ramci preventivky Ti stiknu kusok, co ani necitit, poslu to na histologiu a na zaklade vysledkov sa pokracuje, potom Ta mozu poslat na dalsie vysetrenia, medzi ktore patri napriklad aj biopsia vo vacsom rozsahu, a tu mozu robit pod narkozou