IMUNITA - IMUNOR

Krasocinka

S Imunorom nemam skusenosti, ale ak potrebujes zlepsit obranyschopnost, tak odporucam wobenzym. Na posilenenie imunity je dobrym pomocnikom.

kikulka

no nepomohlo mi to v žiadnom smere,imunologické testy sa nezlepšili ani trochu a chorá som bola stále...mne pomáha echynacea forte

jedna

uzivala som. mne pomohol predtym som bola hrozne nachylna na zapaly hornych ciest dychacich, ktore sa vzdy skomplikovali a nevedela som sa z nich bez antibiotik vyhrabat a po imunore je to ok. ta imunita sa mi zvysila i tym, ze som sa zacala liecit moja pelova alergia

kamilka

imunoglukan ani imunor, ani autovakcína nepomohla, rozhodla som sa neísť k imunologovi, škoda prachov a nervov ako píše kikulka

imuno

Kikulka, prosím Ťa, píšeš, že Ti to nepomohlo. V akom zmysle? Myslíš tým, že stále si náchylná na prechladnutia apod., alebo si myslela konkrétne v súvislosti s výsledkami imunologických vyšetrení?

kikulka

Imunor som užívala a bolo mi to naprd,doslova...dávali mi to injekčne,aj som to pila,1 ampulku týždenne,niekoľkokrát mi to opakovali a nikdy to nezabralo,tak som sa jedného krásneho d%na rozhodla,že už k imunoalergologičke chodiť nebudem,strata času a peňazí a skutek utek