nemozem otehotniet

naan

Ja netvrdím, že zázračne pomôže každému, ale dobrých výsledkov je veľa a len ten zistí kto to vyskúšal.

jancecka

ahojte, ja som počula niečo o cvičení mojžišovej metódou. nebola ste niektorá na tom? vraj na pol roka je potrebné prestať sa pokúšať o bábo a intenzívne každý deň precvičovať jej cviky na posilnenie panvy a potom by to malo prísť, neviete niektorá o tom viac? neexistuje nejaké dvd podla ktorého môžem tie cviky cvičiť?

mirka11

Tinnna: Ahoj my sa snažíme 4 roky a stále nič.Mne robili aj ten prefuk,skúšali sme aj liečiteľku.Už to nechávame na osud.Už mám tých vyšetrení/otvárania dverí na gynekológii/ a pobytu v nemocnici akurát tak dosť.Ak chceš môžeme si písať aj cez e-mail,aby sa to tu nejako nezvrtlo,ako v iných témach.

mirka11

Baby: ja som bola na tom prefuku,robí sa to presne tak ako popisuješ.Je to dosť bolestivé,ale dá sa to vydržať.A pichnú Ti injekciu taký oblbová,aby si to až tak nevnímala.Neboj sa dá sa to vydržať.Aspoň budeš vedieť na čom si.

naan

dievčatá, dá sa pom§cť v mnohých prípadoch k otehotneniu aj prírodnými prípravkami, napíšte mi na email akosinova@centrum.sk