kontrola zamestnanca pocas PN

Príspevok v téme: kontrola zamestnanca pocas PN
:-o

Zaujimalo by ma KTO (zamestnavatel/ soc.poistovna), KEDY (prvych 10 dni PNky, zvysne dni PNky, kontrola pocas vikendov, do ktorej dennej hodiny mozu prist) a na CI PODNET (ktory dobrak ju na vas posle?) vykonava kontrolu zamestnanca pocas PNky.
A co robit v pripade ak pride kontrola a zamestnanec je akurat u lekara, na nakupe (ved aj jest treba), ako sa to potom riesi?

Well

barbinka- to ze si neotvorila a su pritom dvaja a nie jeden.......bude problem.Oni maju pravdu.Si vezmi policajtov.....skus ich podplatit. Preco a ako je to mozne,ze ti dokazu to podplacanie???
Hadat sa nemienim.......ale je to tak.Ak neotvoris beru to akoby si nebola doma.

barbinka

Well: keď budem spať 3 hodiny, tak počkajú aj tri hodiny? blbosť. proste keď som chorá a necítim sa dobre, tak prespím aj celý deňa môžu zvoniť, koľko chcú. ako mi dokážu, že som doma nebola? a ako im ja dokážem, že som bola?

Well

LAILA-to je nejaka blbost co pises.
Preukazat sa musis marodnym listom a oni to tam zapisu a podpisu. Vyhovorka,ze si bola v sprche neobstoji. Cakaju aj 20 minut .
Moja skusenost.

LAILA45

...nepreukazes sa nijako...mna boli skontrolovat asi pred dvomi rokmi (bola som po operacii) na podnet jednaj byvalej kolegyni...vraj ma videla v parku!!! Mali vsak smolu...nechali len odkaz v schranke, ze tu boli a ja som nebola doma...nanestastie nas vtedy vytopili susedia u mna bola policia aj z poistovne...manzel sa vracal s prace a rovno doniesol ten ich papierik, dokonca sa s nimi zrazil vo vchodovych dverach...takze sa ta ich navsteva, ked sa ani neunuvali zazvonit na dvere, skoncila pre nich hodne zle...mala som aliby ako hrom, ze som bola doma...no pred policajtami boli veelmi krotkí, ajsa hned priznali, co urobili!!!!

golden

inak to je pravda,čo ak budem spať,al.budem v sprche a akurat mi pride kontrola,a ona odide,ako sa preukažem dodatočne ,že ved ja som bold doma.no teraz budte mudry.

mirec.bi

ja bývam v rodinnom dome.som na pn s nohou.zaujímalo by ma,či môžem byť na dvore na lavičke?ved to je to isté,ako sedieť doma na gauči

barbinka

mňa najviac zaujíma ako sa to rieši, keď spím, pretože keď som chorá, tak väčšinou stále spím. tiež sa môžem sprchovať.

iton

Pozor ,zamestnávatel síce platí PN len prvých 10 dní , ale skontrolovať vás majú právo počas celej PN to znamená aj ked už uplynolo 10 dní.

funny

Ja som chodila von len cez vychádzky, neriskovala som to. Operáciu som mala koncom januára, v marci som už bola doma a v apríli mi prišla kontrola. Dokonca prišla baba hore na poschodie, bohvie kto jej otvoril, musela som podpísať papier o kontrole, ale vypýtala som si od nej doklad že je naozaj to, za čo sa vydáva.
Takže ja by som výlety mimo vychádzok neriskovala, aj keď je jasné, že treba ísť na nákup a tak. A poslať kontrolu ti môže fakt hocikto.