dobrá psychiatrička v ZA

nellka

Možno ju predsa len dostanem do žilpa...Mám pocit, že to teraz musím zobrať do vlastných rúk, veľmi sa s ňou o tom nebaviť, proste ju zobrať a ísť...stále je jej zle...

nellka

Zometka, lencok, ja vám verím, možno je to blbosť, ale viem, že tam nepôjde.
ajja, mám o ňu strach, ale na druhej strane, to, že ja mám pocit, že je to akutne ešte neznamená, že mi to niekto uverí, alebo že je to v skutočnosti tak. Už z toho blbnem.

zometka

nellka, diky moc, inac ta doktorka v ZILPE je absolutne super, aj ked je uz starsia, ale ma velke skusenosti, lebo bola primarkou na psych.oddeleni v Bytcici.

ajja

Ked povies ze ide o akutny stav, mozno zivot ohrozujuci, tak dostanete prednostne termin. Alebo jednoznacne treba zaplatit poplatok za prednostne vysetrenie. Psychologovia maju casto kontakty aj so psychiatrami. Cize by ti psycholog mohol odporucit psychiatra

nellka

Radšej tú psychologičku:)Ja si myslím, že toto je už na liečbu a na to treba psychiatra, preto sa ho tak domáham, ale aj tak ťa poprosím o to číslo, možno sa zíde, díky! Môj mail je nellka30@azet.sk

lencok1

ja mam cislo aj na fajnu psychologicku aj jedneho psychologa, ale ten sa este len rozbieha...
inak mozes ti zajtra napisat mail, ak mi das kontakt

nellka

Lencok...ona tam asi nepôjde, nemôžem to tu vysvetľovať prečo...o nejakej inej nevieš? Ja už začínam byť zúfalá...skúsim ešte zavolať v pondelok jednej psychologičke, či by mi tá nevedela poradiť...Nejakú linku dôvery nepoznáte? Ste zlaté, že ste odpísali:)

lencok1

ja chodim oproti zeleznicnej poliklinike, ona je skvela psychiatricka, aj skvely clovek, mas ciselko? ale ma toho velmi vela...
inak myslim ze tam je uz aj prednostne vystrenie, cca za 200 Sk

nellka

Zometka, povedali mi to v ŽILPE- áno, je pn a mala by prisť až v januári, asi ide o tú istú osobu.
Minnie4, ďakujem, ešte skúsim v pondelok zavolať tam.
Mňa len mrzí, že všade samá osveta o duševnom zdraví, a keď to potrebujem súrne, tak mám problém...ja viem, že za to nemôžu dr, ani sestry, ale celkovo majú veľa ľudí, takže to stíhať nemôžu. Lenže čas je drahý...

zometka

Nellka a kde ti povedali, ze pride psychiatricka az v januari? Lebo k jednej chodim a teraz je PN a chcela by som vediet, ci je to ona, lebo mi nevedeli povedat, kedy pride, mozno mas cerstvejsiu informaciu..?