hustota vlasov

veronika

neodorucam pit tak dlho zihlavovy caj, posobi mocopudne a odplavuje mineraly, hlavne pre srdce potrebny draslik, moze nastat kardiomyopatia.ale citala som ze praslicka nema az taky silny mocop.ucinok je bohata na kremik, ktory ma pozit.ucinok na nechty, vlasy, pokozku.

medicka

tak vazeni, mam pre vas prostriedok ktory podla mojich osobnych (a nie len mojich) skusenosti zarucene funguje: je to 100% "dýňový" olej lisovany za studena..je to olej z tekvicovych semien, ktory sa ma pit a taktiez aplikovat na pokozku hlavy..ma dost vlezlu chut a chuti presne ako tekvicove semiacka, len v olejovom stave.. :) neustale mi rastu nove a nove vlasy a som si ista ze je to vdaka tomu oleju, lebo ja som si uz na hlavu kydala kadeco a nepomohlo...www.salus-mh.cz predava sa aj na slovensku, vela stastia.. :)

basik

Na riedke vlasy? tak urcite nie farbit! Riedke a jemne vlsasy si treba setrit.A navyse da sa z toho vytazit aj prednost,davat kondicioner a budu sice jemne ale krasne leskle a fukanie tiez nieje zly napad.

zuzka*

mam tiez problem s hustotou vlasov.Asi pred 3 rokmi som mala krasne huste dlhe vlasy,ale jedna uzasna kadernicka my ich znicala silnym melirom.Dala som sa potom nakratko ostrihat, lebo boli znicene a odvtedy su omnoho redsie a pomaly rastu, pritom boli take krasne.co sa tyka domacich receptov je dobra citronova stava, olivovy olej alebo aj zltok, je dobre to zmiesat, aplikovat na vlay, zabalit ich do mikrotenoveho sacku a uteraku, nechat posobit a potom umyt.Je dobre pouzivat aj rozne prirodne masky na vlasy a mne osobne pomaha sampon a balzam od schaumy, ten hnedy.

mojko

Prosim o radu . 5 rokov užívam antikoncepcne hormon. tabletky, pretože mi odumrel 5 mesačný plod dieťaťa. Po tejto strate som nejako pomaly strácala na temeni hlavy hlasy. Stále nevidím zlepšenie, hoc som bola u kožnej lekárky, ktorá mi predpisovala stale nejake vodičky na vlasy. Vyskúšala som Revalid nič nepomohlo. Struktura vlasu sami zmenila. Nechápem, mala som krasne husté vlasy, kde sú. Poraďte mi ešte niečo. Rada to vyskúšam. Dakujem

kura

jakina, zihlavy caj pijem pravidelne kazdy den skoro 2tyzdne..som ani netusila, ze moze byt dobrý aj na vlasy!to ma potesilo.. nie, to nemam od mala..akosi za posledne 2roky stratili moje vlasy na objeme..som skoro stale v strese..to moze byt asi aj z toho, ze? neviem, co mam robit..no aj tak dakujem!

jakina

no vies, to mas od mala take riedke vlasy? alebo ti zacali vypadavat? mne pomaha zihlavovy caj, cisty...mesiac pit kazdy den salku, ale kazdy den, cisteho caju, a mesiac pauza, a potom znova...ak to mas odmala, tak si ich skusaj natocit na natacky vecer, tym sa ti nenicia vlsy, a potom ich len pretras s rukou, moc nerozcesavaj, aby sa ti nerostiepili konceky...

lole

Na zhustenie vlasov myslim, ze nic nepomoze, jedine ak pricesok. Ale ked mas riedke vlasy, tak by som ti poradila fukat si ich cez vacsiu kefu na vlasy.