Podme chudnut do 24.12

Príspevok v téme: Podme chudnut do 24.12
lucka

Ahojte,
rozhodla som sa schudnut a vyformovat si postavu. Mojim cielom je do Vianoc schudnut 4 kg. Meriam 168 cm a vazim 73 kg. Moja normalna vaha bola vzdy 65-64 kg. Taku vahu by som rada mala do konca februara.
Od dnes nejem ziadne sladkosti. Jem vela ovocia,zeleniny,pijem vela caju bez cukru. Denne budem cvicit minimalne hodinu bicykel,potom posilnovanie alebo aerobic.
Prida sa ku mne niekto?
Kazdy piatok si tu do 24.12 napiseme nase vysledky vazenia a poradime si ako sa komu podarilo dat dole kila.
S pozdravom Lucka chudnuca

cernica

nikto nevie pochopit ze ked clovek chce schudnut co vsetko musi preto urobyt poviete si naci chudnut ale bohuzial je to tak ze stihle baby su stale krajsie ako tucne

lucka

Ahojte tak ako Vám to ide baby?Teraz ide čas dobrých jedál,koláčikov tak si držme palce,aby nikto nepribral cez Vianoce.

vanesskav

vies co ja ti ani neviem povedat presne za kolko za take 2 mesiace?pretoze som vzdy zacala a potom skoncila..ale jedneho dna som sa zatala a snazim sa s tymi mojimi kileckami bojovat

vanesskav

ahojte kocky!
ako sa vam dari?vianoce su uz za rohom =)noo takze k dnesnemu dnu som schudla 5.7 kg a do vianoc sa chystam este nejake to kilecko a pol dat dole..uvidime ako sa mi to podari...

lucka

Ahojte,domčurik ja Ťa chápem.Od pondelka to riadne zanedbávam kvoli škole a skúškam.
Som zvedavá na váhu v nedeľu.Radšej sa ani dovtedy nevážim.Neboj sa schudneme všetky len to niektorým ide pomalšie a iným rýchlejšie.