Podme chudnut do 24.12

Príspevok v téme: Podme chudnut do 24.12
lucka

Ahojte,
rozhodla som sa schudnut a vyformovat si postavu. Mojim cielom je do Vianoc schudnut 4 kg. Meriam 168 cm a vazim 73 kg. Moja normalna vaha bola vzdy 65-64 kg. Taku vahu by som rada mala do konca februara.
Od dnes nejem ziadne sladkosti. Jem vela ovocia,zeleniny,pijem vela caju bez cukru. Denne budem cvicit minimalne hodinu bicykel,potom posilnovanie alebo aerobic.
Prida sa ku mne niekto?
Kazdy piatok si tu do 24.12 napiseme nase vysledky vazenia a poradime si ako sa komu podarilo dat dole kila.
S pozdravom Lucka chudnuca

rachabb

Suhlasim s Majkou, telu kym dojde ze treba zhadzovat, tak to trva..Nesmieme sa vzdavat. Mne to teraz ide, ale bojim sa tiez ze ked zastanu kilecka, tak ma to odradi:) Drzte sa.

majkaaa

Smutná,treba sa usmiať,týždeň a pol je krátka doba na to,aby telo dostalo signál,že že ma prepnúť. Mne to trvalo tri týždne,kým spadlo prvé kilo.A to som makala vo fitku až zo mňa tieklo,zdravo som jedla.Ale potom to šlo jedna radosť. Držím palce,treba si zachovať pozitívne myslenie a nevzdávať to,aj keby sa na čas prestalo dariť.

ozdoba na stromcek

salma
5 kg do vianoc?to je podla trosku privelky ciel nemyslis??ved vianoce uz su za 2 tyzdne aj nieco..

smutna
to ako keby ja som pisala =D pred 2 rokmi som mala 58-60 a potom som pribrala na 73,5 kg =) noo a dlho som sa odhodlavala na chudnutie ale nikdy som nevydrzala =( az teraz som sa do toho dostala...moja momentalna vaha je 69 do vianoc by som chcela este take 2 kilecka a po vianociach zase pokracovat..=)chcem zacat aj cvicit tak musim oprasit steper =)

smutnaaa

Ahojte, rada by som sa k Vam pridala a tiez chcela schudnut...momentalne mam 175cm a 73kg...pred 2 rokmi som mala 53 (co bol extrem, brucho = lavor) no odkedy mam priatela islo to neskutocne hore!!nastastie sa to uz ustalilo, ale treba mi zhodit. Rada by som na takych 60 max. 65, vtedy som bola akurat...viete mi poradit ako na to? Asi tyzden a pol cvicim kazdy den 40min stacionarny, 20min orbitrek + kalanetika a papam 5krat denne, zdravo sa snazim, vela zeleniny. No vysledky zatial vobec nevidno...mozno mensie spevnenie, ale vaha sa drzi. Je podla Vas stravovanie 5krat denne dobre? Dakujem.

zuzka IT

ahojte,aj ja som sa rozhodla chudnut aj napriek tomu,ze idu sviatky,lebo som drzala tu 90dnovu a schudla som.Ale uz ju nerobim od aprila a kilecka isli hore...pomali...Takze kazdemu drzim palce aj sebe.TAK DOTOHO....Papapa

rachabb

jaj tak ja neviem ci sa mi podari, mam pocit ze vianoce su tu raz dva..Keby som sa pod 70 dostala, je to pre mna super motivacia:)