IBA TO HRAJE...???

Príspevok v téme: IBA TO HRAJE...???
tina

Poradte prosim...je mi to trapne ale:moj priatel nema chut na sex aspon mi to tvrdi uz 4rok sex je u nas len sem tam ale po vcerajsku zacinam pochybovat ci ma má rad,nespi so mnou v spalni pretoze mame 4 mesacne babo...vecer sa ho pytam neprides sa ku mne aspon pritulit...?osprchoval sa a isiel...lahol na bok ja som sa pritulila pockal kym zaspim a prestahoval sa naspät do obyvacky a pozeral nahe baby na internete...to roby casto..poviete mala si zacat ty ale vzdy zacinam iba ja...je mozne ze ho nepritahujem,alebo je vadny...on sa nebozkava,nepohladka...poradte prosim uz mam z toho vztahu depku

chenelle

aj ja ked som sa spoznala s mojim priatelom taky nebol,bol mily,pritulny,urobil by vsetko pre mna,stale mi vravel ako ma lubi,chcel byt stale len so mnou...a teraz je to ine..uz opadla ta prvotna zamilovanost...chlapi...

tina

praveze so mnou o tom nechce rozpravat ale ved sme uz dost dlho spolu aby mi mohol doverovat mal predo mnou vztah a nechala ho velmi ju lubil...ale ja za to nemozem...cele tehotenstvo sa ma akoby bal dotknut,pohladkat,a tak to chybalo ale zase sa mi venoval ze navaril pomohol...az mi to pripada ako velmi dobre kamaradstvo...je to tazke

tina

Az mi je trochu lepsie ze som sa tu mohla vyzalovat.dakujem za vsetky rady...PS:este som sa ho opytala ci by mu vadilo keby som si niekoho nasla...tak to by mu vadilo...

Adulka

Juj, no to máš ťažké..... niekde bude chyba..
Ja s mojou láskou sa priťahujeme tak, že sa ideme vášňou zblázniť, kým splynieme v jedno telo...
sme spolu 4 a pol roka a bábo ešte nemáme ..
takže je to zvláštne, že to robí.....hmm...niečo v tom bude...ale čo?? to netuším..

....

je hlúposť prezerať mobily, veď každý kto podvádza si SMS a hovory vymaže.
Nechá si ich tam uložené len hlupák.